Naujienos

„Wood-Mizer TOOLS“: „Wood-Mizer“ pjovimo diskai skirti skersiniam pjaustymui

Wednesday, March 6, 2019

„Wood-Mizer TOOLS“: „Wood-Mizer“ pjovimo diskai skirti skersiniam pjaustymui

„Wood-Mizer“ nuolat plečia  diskinių pjūklų asortimentą, kurį sudaro skirtingų parametrų ir paskirčių pjūklai.  

„Wood-Mizer“ pjovimo diskai, skirti apipjaustymui ir skersiniam pjaustymui, puikiai pjauna ir sausą, ir drėgną medieną, ir spygliuočius, ir kietmedžius, taip pat atogrąžų medieną ir plokštes.  

Šie diskiniai pjūklai su mažu, vidutiniu ir dideliu dantų skaičiumi suprojektuoti pjaustyti ir apipjaustyti, taip pat apdailos darbams. Juos galima naudoti skirtingų tipų staklėse, tokiose kaip stalinės apipjaustymo staklės, kalibravimo staklės, mobiliosios staklės ir specializuota pjovimo įranga.

„Wood-Mizer“ pjovimo diskai skersiniam pjaustymui yra patikimesni ir padengti antifrikcine danga, kuri saugo pjūklo korpusą, kad jis neperkaistų ir prie jo nepriliptų per daug pjuvenų.

Išbandykite „Wood-Mizer“ pjovimo diskus!Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti