Naujienos

„Wood-Mizer TOOLS“ – diskiniai pjūklai lentų gamybai

Wednesday, February 6, 2019

„Wood-Mizer TOOLS“ – diskiniai pjūklai lentų gamybai

Prieš keletą metų „Wood-Mizer“ pradėjo gaminti pjūklus, pažymėtus prekės ženklu „Wood-Mizer TOOLS“. Šiai produktų linijai priklauso ne tik platus įvairių įrankių asortimentas, bet ir diskiniai lentų gaminimo mašinų pjūklai.

„Wood-Mizer“ diskiniai lentų gaminimo pjūklai naudojami apdorojant drėgną arba sausą spygliuočių bei lapuočių medieną, taip pat atogrąžų lapuočių medieną ir plokštes. Šie pjūklai padengti nelimpančia danga, stipriai sumažinančia trinties faktorių ir neleidžiančia ant pjūklo paviršiaus prikibti pjuvenoms, todėl pjūklas neperkaista. Tamsia danga padengti lentų gaminimo pjūklai pasižymi aukšta kokybe ir ilga naudojimo trukme.

Klientai apie šiuos pjūklus atsiliepia itin teigiamai. Pavyzdžiui, Bartosz Bek iš Lenkijos teigia: „Pastebėjome, kad naudojant šiuos pjūklus dirbtuvėse sumažėjo energijos sąnaudos, o pagamintos medžiagos kokybė išliko tokia pat aukšta. Pjūklo korpusas patvarus ir stabilus, o pjaunantieji dantys, pagaminti iš karbido, yra itin aukštos kokybės bei patvarūs, todėl juos galima daugiau kartų galąsti ir taip ilgainiui sumažinti pjūklų įsigijimo išlaidas. Be to, šiais pjūklais pjaunama tiksliau ir skleidžiamas mažesnis triukšmas. „Wood-Mizer“ diskiniai pjūklai išlieka itin aukštos kokybės net ir po daugybės galandimų. Dirbame jais kiekvieną dieną, todėl galime patvirtinti, kad šie įrankiai yra kur kas pranašesni už savo konkurentus“.

Paskambinkite „Wood-Mizer“ ir sužinokite lentų gamybai skirtų pjūklų kainą bei palyginkite ją su panašiomis kitų gamintojų siūlomų gaminių kainomis. Išbandykite „Wood-Mizer TOOLS“ pjūklus!
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti