Naujienos

„Wood-Mizer“ pristato medienos lentų šlifuoklį „SlabMizer“

Wednesday, December 30, 2020

„Wood-Mizer“ pristato medienos lentų šlifuoklį „SlabMizer“

Aukštos kokybės medinių apdailos lentų paklausa auga, todėl „Wood-Mizer“ sukūrė įrenginį „SlabMizer MB200“, kuris padeda lentpjūvių, dirbtuvių savininkams ir medienos apdirbėjams gaminti šią produkciją ir įsilieti į naujas rinkas.

Įrenginys „SlabMizer“ sukurtas JAV ir skirtas efektyviai išlyginti ir šlifuoti medienos plokštes, lentas, stalviršius, suolus ir kitus plačius gaminius iš medienos masyvo su minimaliomis darbo sąnaudomis.

Palyginti su tradicinėmis frezavimo ar obliavimo staklėmis, „SlabMizer“ per trumpesnį laiką išlygina platesnę, storesnę medžiagą – iki 1420 mm pločio ir 203 mm storio – naudojant motorizuotą pjovimo galvutės krypties valdymą su kintamu padavimo greičiu. Norint padidinti produktyvumą, galima pridėti modulinius 1520 mm ilgio stalo ilgiklius, leidžiančius apdirbti ilgesnius ruošinius.


Tvirtas suvirintas plieninis rėmas su keturiais reguliuojamais spaustukais tvirtai laiko medžiagą. Pjovimo gylis nustatomas rankena, esančia virš pjovimo galvutės. Svarstyklės žingsnis yra 0,4 mm, kad būtų galima tiksliai nustatyti obliavimo gylį. Vienu žingsniu galima nuimti nuo 0,4 mm iki 3,2 mm paviršiaus.

Pjovimo galvutė įjungiama ir valdoma iš elektrinio valdymo pulto. Pultas tvirtinamas prie plieninio stovo ir turi ilgą laidą, tad jį galima pastatyti iš abiejų mašinos pusių. Valdymo įtaisai apima įjungimą / išjungimą, kintamą padavimo greitį ir krypties vairasvirtės valdymą X ir Y ašims apdailos medžiagai palei medienos pluoštą arba prieš jį.


Taip pat yra rankinio pjovimo galvutės valdymo režimas. Tokiu atveju galvos padėtis keičiama dviem stūmikliais dešinėje galvos pusėje.

Po to, kai abi lentos pusės nuobliuojamos, naudojant 177 mm orbitinio šlifavimo galvutę, atliekama apdaila. Dirbant susidarančios dulkės pašalinamos per 100 mm skersmens skylę viršutinėje pjovimo galvutės dalyje, kur galima prijungti aspiravimo sistemą. Dulkių siurbimo žarna pakabinama ant strėlės, kad nebūtų trukdoma operatoriaus matomumui.

Įtraukdama „SlabMizer“ į savo produktų liniją, „Wood-Mizer“ patvirtino savo įsipareigojimą pateikti visą medienos apdirbimo įrangos asortimentą medienai apdirbti nuo apvalių rąstų iki gatavų gaminių.

„MB200 SlabMizer“ konstrukcijos ypatybės

•    Didžiausias apdirbamos medžiagos plotis yra 1420 mm, o didžiausias storis – 203 mm
•    Medžiagos ilgis 3962 mm ar daugiau su moduliniais stalo ilgikliais 1520 mm
•    Pavaromis valdoma pjovimo galvutės kryptis su reguliuojamu padavimo greičiu arba rankinis padavimas
•    Pjovimo galvutė su penkiais karbidiniais keturpusiais peiliais, varoma 0,18 kW variklio, esant 3950 sūk./min.
•    Orbitinė šlifavimo galvutė apdailos darbams
•    Pagaminta Lenkijos gamykloje

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su vietiniu „Wood-Mizer“ atstovu.
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti