Naujienos

„Wood-Mizer“ pristato kompaktiškas, ekonomiškas medienos pjovimo stakles LX50

Friday, August 23, 2019

„Wood-Mizer“ pristato kompaktiškas, ekonomiškas medienos pjovimo stakles LX50

Bendrovė „Wood-Mizer“ pradeda gaminti naujas stakles LX50, skirtas smulkiajam verslui ir medžio darbų mėgėjams.

Naujosios juostinės staklės LX50 šiuo metu yra reikalaujančios mažiausio biudžeto iš visos dviejų bėgių mašinų šeimos LX bendrovėje „Wood-Mizer“. Pirmą kartą pristatytos parodoje LIGNA 2019 Vokietijoje, naujosios staklės LX50 turi gerai žinomos ir patikrintos „Wood-Mizer“ technologijos privalumų ir taip pat nebrangiai kainuoja.

LX50 naudojama „Wood-Mizer“ plono pjūvio technologija, t. y. pjaunant lieka nedaug pjuvenų, o dėl to padidėja kiekvieno rąsto naudingosios produkcijos išeiga ir išnaudojama mažiau energijos. Dirbti su LX50 staklėmis gana paprasta, nes jose numatytas rankinis pakrovimas ir rąsto prispaudimas ant rėmo, pjovimo galvos pozicionavimas rankena ir galvos padavimas stumiant.

Pagrindinė LX staklių naujovė iš „Wood-Mizer“ yra standus LX rėmas, laikantis valdymo pultą, variklį ir staklių galvą. Tvirta ir patvari staklių LX50 konstrukcija užtikrina nepertraukiamą darbą ir pjūvio tikslumą.
LX50 staklių konstrukcijos ypatumai
• 5,5 kW elektrinis arba 14 AG benzininis
• Maksimalus rąsto skersmuo 66 cm, maksimalus pjūvio plotis 55 cm
• Ilgis 3,8 m arba daugiau su papildomais staklių segmentais 1,53 m
• Tvirtas LX rėmas su atramomis ant dviejų bėgių staklių

„Bendrovė „Wood-Mizer“ siekia gaminti kokybišką įrangą ir nedidelėms lentpjūvėms, ir didelėms pramoninėms įmonėms, – tvirtina Robertas Balinskis, bendrovės „Wood-Mizer Industries“ prezidentas. – Juostinės medienos pjovimo staklės LX50 skirtos pačiam pradiniam medienos apdirbimo etapui, kur svarbus ne našumas, pjovimo tikslumas, taip pat galimybė įsigyti kokybiškas stakles į įrangą investuojant minimaliai.“

Staklės LX50 Europos rinkoje bus nuo 2019 m. rugsėjo. Jei norite papildomos informacijos, apsilankykite šiame puslapyje ir kreipkitės į vietinį „Wood-Mizer“ atstovą.Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti