Naujienos

„Wood-Mizer“ pristato dviejų bėgių medienos pjovimo stakles LX250 plačioms lentoms gaminti

Wednesday, January 27, 2021

„Wood-Mizer“ pristato dviejų bėgių medienos pjovimo stakles LX250 plačioms lentoms gaminti

„Wood-Mizer“ sukūrė juostines medienos pjovimo stakles LX250, skirtas medienos apdirbėjams ir dailidėms, kuriems reikia pjauti iki 138 cm pločio lafetą, plokštes ir lentas. Didelėje „Wood-Mizer“ siaurų juostinių staklių grupėje naujosios LX250 yra antros pagal pjovimo plotį po WM1000 pjovimo įrangos, jos gali pjauti iki 170 cm skersmens rąstus.

Sukurtos JAV ir pagamintos Lenkijoje, LX250 juostinės staklės pasižymi tvirta konstrukcija, elektriniu pjūklo galvutės padavimu, reguliuojamomis išankstinėmis nuostatomis, leidžiančiomis greitai sureguliuoti pjūklo aukštį, ir didžiuliu 138 cm pločio pjūviu, kuris idealiai tinka pjauti lafetus, plokštes ir lentas.
Pagrindinė „Wood-Mizer“ LX staklių serijos naujovė yra standus rėmas, prie kurio tvirtinamas valdymo skydelis, variklis ir staklių galva. LX rėmas, apskaičiuotas pjauti plačiai ir giliai, važiuoja dviem lygiagrečiais bėgiais ant grūdintojo plieno stovo, kad operatorius galėtų geriau matyti, kaip pjaunama.

„Wood-Mizer“ juostinių medienos pjovimo staklių LX250 konstrukcijos ypatybės

•    Rąsto skersmuo 140 cm, maksimalus pjovimo plotis 138 cm, o pjovimo ilgis 4 m.
•    Galimi papildomi stovo ilgikliai, kiekvienas modulis yra 1,85 m ilgio.
•    Pjūklo galvos padavimo aukštyn / žemyn ir į priekį / atgal pavara su dvigubos grandinės sistema.
•    Reguliuojama lentos storio išankstinė nuostata leidžia greitai ir tiksliai valdyti ašmenų aukštį.
•    Trifazis 15 kW elektrinis variklis.
•    Sukurtos JAV, pagamintos Lenkijoje.„Wood-Mizer“ siekia pateikti savo klasėje geriausias medienos pjovimo stakles ir medienos apdirbimo įrangą, atitinkančią įvairius mūsų klientų poreikius“, – sakė Romanas Frontčakas, inžinerijos ir tyrimų direktorius. „Plačių plokščių ir vežimėlių paklausa auga, o LX250 yra atsakymas medienos apdirbėjams, ieškantiems galingų staklių už prieinamą kainą, galinčių efektyviai gaminti šiuos didelės vertės medienos gaminius.“

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su vietiniu „Wood-Mizer“ atstovu.Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti