Naujienos

Wednesday, September 2, 2020

„Wood-Mizer“ pristato daugiafunkces stakles MP180

Kompaktiškas ir ekonomiškas daugiafunkcis obliavimo įrenginys MP180 su trimis funkcijomis viename įrenginyje taupo išlaidas ir laiką gaminant baldų ruošinius, puošybines juosteles ir lentas su įlaidomis.
 
Pagamintos bendrovėje „Wood-Mizer“, MP180 daugiafunkcės obliavimo staklės turi vieną horizontalią pjovimo galvutę ruošiniui obliuoti ir obliuoti išilgai ir antrą šoninę pjovimo galvutę ant apatinio frezavimo stalo. Tai viena kompaktiškiausių mašinų iš „Wood-Mizer“ obliavimo staklių, galinti visiškai apdoroti stačiakampius ruošinius 2 eigomis, skirtingai nuo įprastų obliavimo įtaisų, kuriems reikia nuo 6 iki 8 eigų.  Iš pradžių ruošinys obliuojamas ant viršutinio stalo, kad abi gretimos pusės būtų idealiai lygios ir tiksliai statmenos viena kitai. Tada galima naudoti apatinį stalą, kad obliuoti dvi likusias puses tuo pačiu metu ir suteikti lentai galutinius matmenis.„Galite paimti bet kokią lentą – kreivą, išlenktą – svarbiausia, kad ji būtų išdžiovinta. Tada praleiskite ją per MP180 ir gaukite tikslių matmenų lygaus paviršiaus ruošinį, – sako škotų medienos apdirbėjas Kifas Tredgolas, dirbantis su MP180. – Kai tik vienas paviršius praeina per obliavimo stakles, jūs padedate lentą ant apatinio stalo po spaustuku, ir priešinga pusė obliuojama taip, kad taptų absoliučiai lygi ir lygiagreti pirmajam paviršiui.“

Naudojant horizontalų peilį išilginiam obliavimui ir vertikalų šoninį peilį frezavimui, galima atlikti keletą MP180 operacijų: obliuoti, obliuoti išilgai (išilginis obliavimas) ir frezuoti – nereikia kaskart reguliuoti mašinos.

Dėl keleto ypatumų daugiafunkcių MP180 staklių konstrukcija unikali:

•    Maksimalus ruošinio plotis 410 mm – daugiau nei daugumos konkurentų

•    Ruošinio storis – iki 260 mm

•    Šoninis suklys užtikrina obliavimo aukštį iki 100 mm

•    Sunkus ketaus korpusas slopina vibraciją ir išsiskiria patvarumu

•    Lengvai reguliuojamas obliavimo peilio viršutinis dangtelis užtikrina operatoriaus saugumą

•    Lengvas, reguliuojamas aliumininis kreiptuvas, skirtas smailinti iki 45 laipsnių.

•    Staklės komplektuojamos su dviem peiliais, skirtais horizontaliajai pjovimo galvutei. Norint kuo kokybiškiau obliuoti, galima papildomai užsisakyti galvutę su keturiomis peilių išpjovomis.

•    Standartinėje komplektacijoje ruošinio padavimo greitis yra pastovus 6 m/min. Norint apdoroti didelius kietmedžio ruošinius, rekomenduojama užsisakyti papildomą variantą – kaitaliojamą 2–12 m/min. padavimo greitį.„Net ir darant didelį tašą, kurio skerspjūvis 100x100 mm, nebūtina, kad jo kampai būtų statūs, – tęsia Kifas Tredgolas. – „Naudodami pasvirimo kreiptuvą, galite nuimti skiautę ir išgauti 45 laipsnių kūginį kampą, kad pašalintumėte aštrius kampus ir padarytumėte gaminius estetiškus. Dėl to padidėja galutinio produkto pridėtinė vertė.“

Privalumas taip pat tas, kad galite tuo pačiu metu naudoti horizontalų ir šoninį peilius ant apatinio obliavimo stalo, tai yra, praleisti lentą per išilginio obliavimo stakles ir taip pat frezuoti šoninį paviršių. Turint atsarginį vertikalaus šoninio peilio veleną, galima lengvai pakeisti profilį ir gaminti lentas su įlaidomis dviem eigomis.Sumanus MP180 dizainas taip pat apima du atskirus variklius dviem pjovimo galvutėms. Šie varikliai užvedami atskirai ir priklausomai nuo užduoties galite naudoti tik vieną iš jų, kai norite sutaupyti elektros energijos.

„Tai tiksliai atitinka „Wood-Mizer“ sumanymą, pagal kurį siauro pjovimo technologijoje naudojami siauri juostiniai pjūklai, siekiant ekonomiškai naudoti plieną, elektros energiją ir medieną. Dėl to, kad mašinoje vienu metu veikia ne visi varikliai, sumažėja ne tik elektros energijos, bet ir priežiūros išlaidos, taip pat sumažėja peilių, diržų ir guolių susidėvėjimas“, – sako Radoslavas Adamkevičius, „Wood-Mizer“ obliavimo staklių vadybininkas.

Dėl unikalaus funkcijų derinio, kokybės ir patrauklios kainos MP180 tampa akivaizdžiu stalių ir dailidžių, norinčių turėti vieną, o ne tris mašinas, pasirinkimu, taip jie siekia sutaupyti gamybos sąnaudas, vietą dirbtuvėse ir darbo laiką.* * *
Įkurta 1982 m., „Wood-Mizer“ pelnė pasaulinės medienos apdirbimo įrangos lyderės reputaciją dėl savo pjovimo siaurais juostiniais pjūklais technologijos. Vykdydamas savo devizą „From Forest to Final Forms)“ – „Iš miško su gatava produkcija“, „Wood-Mizer“ siūlo platų įrangos asortimentą, įskaitant siaurų juostinių pjūklų mobilias ir stacionarias stakles, plataus diapazono pramonines medienos pjovimo linijas, dalijimo ir apipjaustymo stakles, obliavimo stakles, medienos transportavimo konvejerius, juostinius pjūklus ir pjovimo įrankius medienai apdirbti – nuo mėgėjiško iki aukšto profesionalumo lygio visame pasaulyje.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti