Naujienos

„Wood-Mizer“ pristato daugiafunkces obliavimo stakles MF130 su vertikaliu sukliu

Wednesday, July 3, 2019

„Wood-Mizer“ pristato daugiafunkces obliavimo stakles MF130 su vertikaliu sukliu

Obliavimo staklės MF130 – tai daugiafunkcė įranga stalių darbui. Suprojektuotos taip, kad būtų galima gaminti įvairią produkciją iš medienos, staklės MF130 obliuoja tiesiai, figūriškai, frezuoja ir pjauna griovelius.

Obliavimo staklių MF130 konstrukcijos ypatybės

• 1 daugiafunkcis suklys su reguliuojamu kampu ir padėtimi – nuo vertikalios iki horizontalios
• atsparus ketaus korpusas ir lengvas aliumininis stalas
• puikiai tinka langams ir durims gaminti


Staklių MF130 suklį galima pakelti ir nuleisti. Yra galimybė suklį iki 270 laipsnių, tad lentą galima apdirbti iš apačios, iš šonų ir iš viršaus praktiškai beveik bet kokiu kampu. Lenta obliuojama iš vienos pusės vienu kartu ir gali būti nuobliuota iš visų keturių pusių ir galų, o tada paviršiuje gali būti išpjauti grioveliai – ir visa tai su vieninteliu sukliu MF130, kuris nustatomas atskirai kiekvienai operacijai.

Staklių galimybės padidinamos papildomais įrenginiais, tokiais kaip įvairiakryptis stalas, kuriuo naudojantis lengviau valdyti medžiagas, arba priedas figūriniam obliavimui su skirtingu spinduliu.

Obliavimo staklės MF130 gaminamos Švedijoje nuo 1980 m. Šiuo metu jos parduodamos su „Wood-Mizer“ prekių ženklu. Tokiu būdu patvirtinama „Wood-Mizer“, kaip pasaulinės medienos apdirbimo įrangos, kuria galima rąstus paversti ruošiniais, o tada gatava medienos produkcija, gamintojos reputacija.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti