Naujienos

„Wood-Mizer“ pradeda gaminti naujo modelio juostines medienos pjovimo stakles LT15CLASSIC WIDE

Friday, October 4, 2019

„Wood-Mizer“ pradeda gaminti naujo modelio juostines medienos pjovimo stakles LT15CLASSIC WIDE

Naujosiomis staklėmis galima pjauti iki 90 cm skersmens rąstus ir gaminti iki 86 cm pločio lentas.

„Nuo tada, kai buvo pradėtos gaminti 1997 m., staklės LT15 tapo viena populiariausių ir geidžiamiausių „Wood-Mizer“ mašinų pasaulyje, – sako Krzysztofas Kropidlowski, „Wood-Mizer Industries“ komercijos direktorius Lenkijoje. – Išsiaiškinome, kad daugelis LT15 staklių savininkų susiduria su užduotimi pjauti rąstus, kurių skersmuo viršija maksimaliai leistiną LT15. Naudodami naująsias LT15CLASSIC WIDE, jie daug lengviau ir reguliariai galės pjauti didelius rąstus.“


Didelių rąstų dažnai atsiranda dėl miesto komunalinių tarnybų darbo, nes jos iš teritorijų pjauna senus medžius. Daugelyje rinkų šie dideli kamienai yra nebrangūs, nes ne kiekvienomis staklėmis juos galima supjauti.

Be šios rūšies žaliavos pigumo, reikia atsižvelgti ir į tai, kad iš didelių rąstų pagaminta mediena gali turėti unikalų medienos raštą. Todėl šia medžiaga domisi dailidės ir baldų gamintojai. Dažniausiai iš jos gaminami stalviršiai ir suolai.

Dėl visų šių priežasčių atsiranda galimybės gauti pelną iš didelių rąstų perdirbimo, kurį dabar galima lengvai atlikti nebrangiomis staklėmis LT15CLASSIC WIDE.

„Staklės LT15CLASSIC WIDE“ paklausios JAV, Afrikoje ir Azijoje. Manome, kad tai bus geras priedas prie Europoje gaminamų „Wood-Mizer“ mašinų linijos“, – sako Kropidlovsky.

Pirmą kartą staklės LT15CLASSIC WIDE Europoje įbuvo pristatytos 2019 m. pavasarį LIGNA parodoje Vokietijoje, kur naujoji mašina buvo priimta su dideliu entuziazmu.

Visas klasikiniam LT15 modeliui tinkamas parinktis taip pat galima įsigyti su LT15CLASSIC WIDE. Pjūvio ilgis pjaunant LT15CLASSIC WIDE staklėmis padidinamas pritvirtinant papildomas stovo dalis.

Kreipkitės į vietinį „Wood-Mizer“ atstovą, kad sužinotumėte tikslią kainą ir daugiau informacijos.

Standartinės komplektacijos LT15CLASSIC WIDE
Maksimalūs pjovimo parametrai:

Skersmuo 90 cm
Ilgis 5,2 m (2 segmentai po 2,7 m kiekvienas) arba 5,4 m (3 segmentai po 1,95 m kiekvienas)
Didžiausias pjūvio plotis 90 cm
Didžiausias tašo plotis yra 83 cm
Variklių pasirinkimas:
11 kW elektrinis
25 AG benzininis
19 AG benzininisPrint

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti