Naujienos

„Wood-Mizer“ parodoje „LIGNA 2023“:  „FROM FOREST TO FINAL FORM“ – NUO MIŠKO IKI GALUTINIO PRODUKTO

Thursday, May 18, 2023

„Wood-Mizer“ parodoje „LIGNA 2023“: „FROM FOREST TO FINAL FORM“ – NUO MIŠKO IKI GALUTINIO PRODUKTO

Hanoveryje (Vokietija) vykusioje parodoje „LIGNA 2023“ „Wood-Mizer“ pristatė daugybę naujų sprendimų ir mašinų, kurios leidžia klientams būti konkurencingesniems, įveikti laikotarpio iššūkius, įgyvendinti įvairius medienos projektus ir uždirbti iš rąstų pavertimo galutiniais produktais. Įmonė lieka ištikima savo šūkiui „Nuo miško iki galutinio produkto“.

Užsidirbkite pinigų pjaudami medieną

„Wood-Mizer“ LIGNA įmonėje vienu metu įrengė dvi pramonines rąstų apdirbimo linijas. Linijos – tai sinchronizuotos staklės, sujungtos su medžiagų konvejerio sistema, kuri rūšiuoja ir perduoda medieną, apvadus, atraižas ir pjuvenas toliau apdoroti, todėl galima panaudoti 100 % medienos žaliavos.

Pirmoji linija pagrįsta „Wood-Mizer“ pavyzdinėmis pramoninėmis staklėmis WB2000, kuriose įrengta hidraulinė rąstų sandėliavimo rampa, integruotas automatinis lentų išėmimo konvejeris ir pirmą kartą pramoninės dviejų velenų daugiabriaunės staklės MR200. LIGNA parodoje buvo pristatyta nauja WB2000 operatoriaus kabinos konstrukcija, kurioje operatorius, naudodamasis valdymo pulto svirtimis, gali patogiai valdyti visas linijos funkcijas: nuo rąstų pakrovimo, išdėstymo ant pagrindo, pjovimo ir gatavų lentų išėmimo iš staklių toliau apdoroti.„Wood-Mizer“ staklių linijų privalumai:
•    Nereikia iš anksto rūšiuoti rąstų
•    Galima pjauti didelius iki 92 cm skersmens rąstus
•    Nereikia atskiros žievės šalinimo įrangos (WB2000 turi integruotą žievės šalinimo įtaisą, kuris pašalina žievę nuo rąstų tiksliai toje vietoje, kur juostinis pjūklas įeina į medieną, ir taip pailgina pjūklo naudojimo laiką)
•    Naudojami nebrangūs ir lengvai prižiūrimi 50–75 mm pločio juostiniai pjūklai
•    Reikia nedaug darbuotojų: vienas operatorius valdo WB2000, kiti du žmonės dirba su MR200 daugiapjūklėmis staklėmis
•    Didelis staklių našumas kartu su ekonomiškais elektriniais varikliais, suvartojančiais mažai energijos

Antrąją „Wood-Mizer“ gamybos liniją, kurioje rąstai perdirbami į padėklų plokštes, sudaro TVS HEAVY DUTY dvigubos vertikalios pjovimo staklės (nauja versija, pirmą kartą parodyta parodoje „LIGNA 2023“), pakrovimo rampa ir rūšiavimo įranga, horizontalus dvipusis juostinis pjūklas HR700 ir plokštėms apdoroti skirtas apipjaustymo įrenginys EG800.

Atskirame stende „Wood-Mizer“ pristatė naujai įsteigtą „Wood-Mizer Systems“ padalinį, kuris specializuojasi projektuodamas ir gamindamas specifiniams įmonių poreikiams pritaikytas pramoninių pjūklų linijas.Našumo didinimas

Viena iš plačiai naudojamų galimybių padidinti medienos pjovimo našumą – prie staklių prijungti krautuvą arba daugiapjūkles pjovimo stakles. Šiuo atveju juostinis pjūklas pagamina neapipjautą lentą, kuri vėliau perleidžiama per kraštų apipjaustymo stakles su diskiniu pjūklu.

„Wood-Mizer“ parodoje LIGNA pristatė skirtingus poreikius turinčioms įmonėms skirtų kraštų apipjaustymo staklių asortimentą: staklės skiriasi galia, našumu, didžiausiais pjovimo matmenimis ir kaina.

Kompaktiškas EG100 krautuvas su 7 kW elektriniu arba 14 AG benzininiu varikliu ir dviem 250 mm skersmens diskiniais pjūklais – tai pasirinkimas „pasidaryk pats“ ir mobiliems krautuvams, o populiariausias „Wood-Mizer“ EG300 turi 15 kW arba 18,5 kW elektrinį variklį, laisvai pastatomą valdymo pultą su elektroniniu valdikliu ir gali būti komplektuojamas su 2–5 350 mm skersmens diskiniais pjūklais.

„Wood-Mizer“ stende buvo pristatytos pramoninės staklių versijos: nuo 30 iki 55 kW variklio ir keturių 400 mm skersmens pjūklų diskinis pjūklas EG800 ir dviejų velenų daugiapjūklės staklės MR200 su 2x15–2x30 kW varikliais ir iki 12 pjūklų kiekviename velene, galinčios pjauti iki 200 mm storio medieną.Judame link didžiųjų rąstų

Padėtis žaliavų rinkoje atveria naujas nišas lentpjūvių darbuotojams. Labai didelių rąstų, kuriuos sunku transportuoti ir pjauti, tačiau kuriuos lengva ir nebrangu įsigyti, pasiūla paskatino „Wood-Mizer“ pasiūlyti savo klientams galimybę rinktis WIDE pjūklo galvutę, kurią galima montuoti į LT serijos mašinas. LIGNA siūlomos LT15WIDE, LT20WIDE, LT40WIDE ir LT70WIDE staklės gali pjauti 90–105 cm skersmens rąstus.

Unikalios konstrukcijos LX250 juostinis pjūklas atveria dar daugiau galimybių apdirbti plačias lentas ir plokštes. LX250 staklėse plati pjūklo galvutė laikosi ant dviejų bėgių ir leidžia pjauti iki 140 cm skersmens rąstus. Plačioms medžiagoms lyginti ir šlifuoti „Wood-Mizer“ sukūrė „MB200 SlabMizer“ priedą, kuris montuojamas ant LT pjūklo stovo ir leidžia operatoriui, naudojant pjovimo galvutę su penkiais karbidiniais peiliais ir orbitinę šlifavimo galvutę, šlifuoti iki 142 cm pločio medienos plokštes.Dirbti savarankiškai arba būti savo viršininku

Daugelis „Wood-Mizer“ mobiliųjų staklių savininkų dirba kaip nepriklausomi verslininkai, pjaunantys pagal sutartis kliento teritorijoje. Tokiems klientams „Wood-Mizer“ pristatė dvi naujas mobiliąsias stakles su plačiomis pjūklų galvutėmis, kurios sujungia mobilumo ir didelių rąstų apdirbimo privalumus.

„LT15CLASSIC WIDE Mobile“ yra puikios biudžetinės staklės su segmentiniu rėmu, o „LT20WIDE Mobile“ yra pažangesnės, nes jų stovas gali būti komplektuojamas su skirtingomis rąstų tvarkymo hidraulinės sistemos versijomis, kurios svarbios dirbant su sunkiais rąstais. Abi mašinos sukuria konkurencinį pranašumą naujose rinkose, įskaitant didėjantį miesto medienos perdirbimo poreikį.

„Wood-Mizer“ stende lankytojai turėjo įdomią galimybę palyginti veikiančius „Wood-Mizer“ juostinius pjūklus. Pristačius visą LT staklių asortimentą, išryškėjo staklių valdymo, greičio ir našumo skirtumai. Pavyzdžiui, naudojant mažas stakles LT15 su žemu segmentiniu stovu, 7,5 kW varikliu ir 32 mm pločio juostiniu pjūklu visos rąstų krovimo ir išdėstymo operacijos atliekamos rankiniu būdu. O našiausios ir greičiausios LT serijos staklės LT70 turi daugiafunkcę hidraulinę sistemą, 18,5 kW pagrindinį variklį, iki 600 mm skersmens padidintus skriemulius ir 38 mm pločio juostinį pjūklą.

Visuose „Wood-Mizer“ juostiniuose pjūkluose galima įrengti elektroninius valdiklius. Tai prietaisai, skirti reikiamam lentos storiui programuoti, kurie automatiškai nustato pjūklo galvutę į reikiamą aukščio padėtį. LT70 staklėse šis elektroninis įtaisas montuojamas standartiškai.NAUJIENA! Žaliosios energijos pjovimas

Parodoje „LIGNA 2023“ „Wood-Mizer“ pristatė pirmąjį pramonėje akumuliatorinių pjūklų prototipą. Ši nauja LT15WIDE staklių maitinimo galimybė leis pjovėjams turėti nebrangias elektrines stakles su keičiamais akumuliatoriais.

„Wood-Mizer“ staklių su elektrinėmis baterijomis atsiradimas yra dar vienas žingsnis link ekologiškos energijos naudojimo mūsų planetoje.Kūrybiškumui išlaisvinti


„Wood-Mizer“ pristatė savo mažiausias ir tikrai nebrangias stakles LX50, skirtas medienos apdirbimo mėgėjams, jos užtikrina aukštą kokybę ir tikslumą pjaunant nedidelį medienos kiekį.

Be to, „Wood-Mizer“ atskirame stende pristatys visą „Wood-Mizer“ kompaktiškų medienos apdirbimo staklių liniją, įskaitant dvejas naujas stakles: keturkampes obliavimo stakles MP280 ir formatavimo bei pjaustymo stakles MS750. „Wood-Mizer“ CNC5003 CNC automatinės medžiagų tvarkymo staklės taip pat pirmą kartą buvo parodytos parodoje „LIGNA 2023“.

„Wood-Mizer“ ne tik gamina stakles, bet ir yra pagrindinis pjovimo įrankių gamintojas ir tiekėjas. LIGNA parodoje buvo pristatytas visas juostinių pjūklų, diskinių pjūklų, rėminių pjūklų, obliavimo peilių ir frezų asortimentas, taip pat juostinių pjūklų galąstuvas ir reguliatorius.

„Wood-Mizer“ daugiau nei prieš 40 metų įkūrė du išradingi inžinieriai, kurie susibūrė, kad atliktų kūrybišką užduotį – sukurtų pirmąsias pasaulyje mobiliąsias stakles. Šis sprendimas visiškai pakeitė ir ilgiems metams suformavo staklių pramonę, suteikdamas pjovėjams naujų galimybių: mobilumo, ekonomiškumo, energijos vartojimo efektyvumo, taip pat taupomi vertingi miško ištekliai dėl siaurojo pjūvio technologijos. LIGNA 2023 parodoje įsitikinome, kad praėjus daugiau nei 40 metų po atsiradimo „Wood-Mizer“, vadovaujama talentingų inžinierių konstruktorių, ir toliau diegia naujoves pasaulyje. Šios naujovės keičia ne tik „Wood-Mizer“ staklių naudotojų ir savininkų, bet ir jų bendruomenių gyvenimus į gerąją pusę, suteikdamos jiems galimybę įgyvendinti savo svajones, įgyvendinti medienos projektus ir plėtoti verslą „ nuo miško iki galutinio produkto.

***

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti