Naujienos

Thursday, June 17, 2021

„Wood-Mizer“ medienos apdirbimo staklės – dažnai užduodami klausimai

„Wood-Mizer“ specialistai – produktų vadybininkas Radoslavas Adamkevičius ir techninės pagalbos inžinierius Adrianas Bugala – atsako į klausimus apie „Wood-Mizer“ obliavimo stakles.
Kam naudojamos „Wood-Mizer“ medienos apdirbimo staklės?

Medienos apdirbimo staklių linija apima platų medienos galutinės apdailos įrangos asortimentą. Staklės buvo išrastos dešimtajame dešimtmetyje Švedijoje, o šiandien jos gaminamos „Wood-Mizer“ gamyklose Lenkijoje ir JAV. Visas medienos apdirbimo stakles galima suskirstyti į pramonines ir individualias, abiejų grupių staklėse galima įrengti papildomų komponentų, kad jos būtų funkcionalesnės.

Pagrindinė kūrėjų inžinerinė idėja buvo sukurti vienas stakles kelioms medienos apdirbimo operacijoms, pavyzdžiui, obliavimui, profiliavimui, storinimui, obliavimui, frezavimui ir t. t., kad naudotojas galėtų efektyviai išgauti norimą medžiagos formą ir dydį, o svarbiausia – geriausią paviršiaus apdailą.

„Bendrovės „Wood-Mizer“ medienos apdirbimo staklėmis siekiama pagerinti medžiagos formavimo procesą. Pirmiausia jos padidina darbo greitį, kokybę ir tikslumą, užtikrina gaminamų medienos gaminių matmenų stabilumą, leidžia gaminti masinę produkciją ir galiausiai – didina našumą“, – sako produktų vadybininkas Radoslavas Adamkevičius.

„Jei norite išplėsti savo verslą arba pridėti dar vieną veiklos sritį, jums nereikia investuoti daug pinigų ir ieškoti didelės parduotuvės šioms obliavimo ir profiliavimo staklėms“, – aiškina techninės pagalbos inžinierius Adrianas Bugala.


Kokius projektus galima įgyvendinti naudojant „Wood-Mizer“ obliavimo stakles?


Priklausomai nuo obliavimo ir frezavimo staklių tipo, galite gaminti įvairių formų ir profilių galutinius gaminius: sijas, lentas, plokštes, baldų apdailą, duris, lentynas, langus, rėmus, rankenas, žaislus ir t. t.
Kokias priežiūros paslaugas gausiu įsigijęs „Wood-Mizer“ obliavimo ir frezavimo stakles?

Klientai gali tikėtis pagalbos rinkdamiesi jų verslui reikalingą įrangą ir geriausios techninės priežiūros garantiniu ir pogarantiniu laikotarpiu. „Wood-Mizer“ medienos apdirbimo stakles palyginti lengva eksploatuoti ir prižiūrėti. Todėl ir daug patirties neturintis asmuo, perskaitęs naudotojo vadovą, galės jomis dirbti. Klientai taip pat gali žiūrėti įrašytas vaizdo pamokas apie kiekvieną modelį arba paskambinti ir prašyti techninės konsultacijos. Staklės yra ergonomiškos ir suprojektuotos laikantis griežtų Europos rinkoje galiojančių saugos reikalavimų, taikomų tokio tipo įrangai.

Kokios yra svarbiausios „Wood-Mizer“ obliavimo ir frezavimo staklių funkcinės savybės?

Pjovimo galvutės, pavaros varikliai ir lengvai keičiami profilio peiliai
„Wood-Mizer“ obliavimo staklėse yra kelios peilių galvutės (viršutinė, apatinė, dešininė, kairinė), kad norimas medžiagos profilis būtų sukurtas vos vienu važiavimu. Kiekvieną pjovimo galvutę varo atskiras variklis per diržinių pavarų dėžutę. Pjovimo galvutės gali būti valdomos atskirai, tada sumažėja energijos sąnaudos ir triukšmo lygis. Pakeisti galvučių peilius paprasta ir užtrunka ne ilgiau kaip 10 minučių. Horizontaliajame velene yra specialūs grioveliai, tad keisti peilius lengviau.

Kietas plieninis padavimo / rūšiavimo stalas ir tvirtas ketaus darbo stalas
Visos „Wood-Mizer“ medienos apdirbimo staklės turi vieną išskirtinį bruožą – ketaus stalą, esantį labai arti peilių galvučių ir padavimo ritinėlių. Šiems stalams gaminti naudojama ketaus žaliava tiekiama iš patikrintų ir patikimų Europos liejyklų, o jos brandinimas trunka ne trumpiau nei 12 mėnesių, kol pasiekia CNC apdirbimo centrą. Ketaus stalo gamybos procesas užtikrina didesnį jo atsparumą dilimui ir deformacijoms, aukštą vibracijų slopinimo lygį ir stabilumą net tada, kai visi elektriniai varikliai dirba visu pajėgumu.

Greita sąranka ir patogus valdymo pultas
Visi medienos apdirbimo nustatymai greitai ir tiksliai atliekami rankenėle (arba svirtimi MP160 / MP180 obliavimo įrenginiuose). Pagrindinis darbo stalas vertikaliai juda ant keturių trapecinių sraigtų, taip užtikrinamas didesnis stabilumas ir reguliavimo tikslumas. Valdymo pultas yra aiškus ir logiškas. Operatorius gali jį ergonomiškai sureguliuoti taip, kad visada būtų po ranka. Valdymo skydelyje yra pagrindinis maitinimo jungiklis, įtampos buvimo indikatorius, avarinio stabdymo funkcija ir atskiri kiekvieno elektros variklio jungikliai.

Kompaktiška ir lengva obliavimo ir frezavimo staklių konstrukcija

Dėl kompaktiškų matmenų šias stakles lengva perkelti iš vietos į vietą nedidelėse dirbtuvėse. Papildomi ratukai padeda patraukti stakles į šoną ir atlaisvinti vietos kitoms operacijoms. Kiekvienoje pjovimo galvutėje yra pjuvenų išleidimo anga, kuri tiksliai nukreipia pjuvenas į aspiracijos sistemą.
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti