Naujienos

„Wood-Mizer“ juostinės ir daugiapjūklės medienos pjovimo staklės

Wednesday, April 24, 2019

„Wood-Mizer“ juostinės ir daugiapjūklės medienos pjovimo staklės

„Wood-Mizer“ siūlo visą spektrą juostinių daugiapjūklių staklių nuo skirtų pradiniam lygmeniui iki skirtų pramoniniam medienos pjovimui.

Naudingas medienos tūris, išgaunamas iš neapdorotos žaliavos, dažnai yra tas aspektas, kuris turi įtakos, ar lentpjūvė uždirbs pelno ar bankrutuos. Tai dar svarbiau sparčiam medienos pjovimui.. Jei naudingoji produkcijos išeiga neatitinka apimties, paleidžiamos per stakles, o pjūvio efektyvumas ir tikslumas yra geriausi, vadinasi, gamybos procesas nebus sėkmingas. Pasiekti šiuos tikslus – apimtį, tikslumą ir pjovimo greitį – galima turint optimalų įrenginių rinkinį.  

Vidutinio dydžio įmonėms „Wood-Mizer“ rekomenduoja horizontaliąsias daugiapjūkles stakles HR500 ir HR700, kurias naudojant žymiai išauga darbo našumas, nes rąstas greitai supjaunamas į reikiamo storio lentas ir nebereikia jų gaminti juostinėmis staklėmis. Be to, būtina atsižvelgti į galimybę sutaupyti perkant žaliavas, nes nebereikia pirkti viso miško, užtenka įsigyti storų rąstų su nuolaida, o tada juos apdoroti daugiapjūklėmis staklėmis.


Horizontaliosiose juostinėse „Wood-Mizer“ staklėse HR500 ir HR700 naudojami siauri juostiniai pjūklai, jie gali būti ir konfigūracijoje su viena pjovimo galva, ir konfigūracijoje su keliomis galvomis, tai suteikia galimybę iš tašo išpjauti nuo vienos iki šešių lentų vienu pjovimu. Šios staklės skirtos nedidelėms pramonės įmonėms, kuriose gamybos apimtis, pjovimo tikslumas ir greitis yra svarbūs siekiant pelno.

Tolesnį gamybos augimą užtikrina pramoninė „Wood-Mizer“ linijos TITAN įranga, čia yra pirmos ir antros eilės staklių. Pavyzdžiui, hibridinėmis daugiapjūklėmis staklėmis TITAN HR2000 galima dirbti ir su plačiu juostiniu pjūklu, kad galima būtų greitai pjauti, ir su siauru juostiniu pjūklu, kurio galandymo ir dantukų tako darymo procedūros paprastesnės.


Staklės TITAN HR4000 ir HR6000 – tai „Wood-Mizer“ pramoninės daugiapjūklės lentų pjovimo įrangos viršūnė. Šios mašinos gaminamos su vienos arba dviejų pjovimo galvų konfigūracija, jose naudojami juostiniai pjūklai iki 152 mm pločio sparčiai pjauna medieną nuo 60 iki 80 m/min., tuo pačiu metu užtikrina reikiamą pjovimo tikslumo ir gatavos produkcijos išeigos lygį.
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti