Naujienos

„Wood-Mizer“ ir „MOReTENs“ sujungia jėgas kurdami ir pardavinėdami medienos apdirbimo stakles

Thursday, March 25, 2021

„Wood-Mizer“ ir „MOReTENs“ sujungia jėgas kurdami ir pardavinėdami medienos apdirbimo stakles

Nuo vaikystės svajonės iki sėkmingo dviejų pagrindinių įrangos gamintojų bendradarbiavimo – Švedijos įmonės „MOReTENs“ įkūrėjas Bo Martenssonas svarsto, kaip svajonės virsta realybe, mediena – galutiniais produktais, o novatoriški projektai – nuolatiniu augimu ir tobulėjimu.

Šioje Europos šalyje žmonės yra tolerantiški ir atviri, automobiliai suprojektuoti taip, kad būtų itin saugūs, o aplinkinė gamta yra saugoma ir laikoma svarbiausiu prioritetu. Švedija yra Bo Martenssono, staklių bendrovės „MOReTENs“ įkūrėjo ir vyriausiojo inžinieriaus, gimtinė. Dešimtojo dešimtmečio pradžioje jo novatoriškos staklės sukėlė perversmą Švedijos medienos pramonėje, kiekvienas stalius galėjo nusipirkti kompaktiškas ir prieinamas obliavimo ir frezavimo stakles, kad galėtų gaminti gatavus medienos gaminius.Medienos apdirbimo aistra

Bo gerai prisimena vaikystę. Kai jis buvo mažas, šeima gyveno name netoli miško, ir Bo nuo mažens daug sužinojo apie medžius.

„Aš visada domėjausi medienos apdirbimu“, – sako jis. „Aš gyvenu toje Švedijos dalyje, kur yra daug miškų, ir dauguma žmonių čia dirba miškininkystės ūkyje.“

Dėdė tapo pavyzdžiu ir įkvėpėju ir padėjo pradėti dirbti medienos apdirbimo srityje.

„Aš daug išmokau, kai per mokyklos atostogas dirbau dėdės medienos dirbtuvėse“, – sako Bo.

Bo vaikystėje domėjosi ne tik medienos apdirbimu. Kaip ir daugelis moksleivių, jis nebuvo iki galo įsitikinęs, kokią profesiją rinktis. „Svajojau tapti mokyklos medienos darbų mokytoju (…), bet taip pat norėjau tapti verslininku“, – prisimena jis. Galų gale vyresnysis brolis įtikino jį tęsti mechanikos inžinerijos studijas.Savo verslo pradžia

Būdamas jaunas inžinierius, turintis aistrą medienos apdirbimui ir verslumo dvasią, Bo pradėjo dirbti medienos apdirbimo staklių pardavėju Švedijos rinkoje.

„Aš buvau suinteresuotas įkurti savo įmonę ir pastebėjau, kad kartais naudotos medienos apdirbimo staklės yra brangesnės nei naujos. Maniau, kad čia yra verslo galimybė ir pradėjau perparduoti medienos apdirbimo stakles iš Vokietijos ir JAV“, – sako jis.

Įkvėptas didžiulės šių mašinų paklausos, jis įkūrė „MOReTENs“. Jo supratimas apie medieną ir inžinerijos talentas buvo įkūnytas originaliose ir naudingose staklėse, kurios greitai tapo populiarios medienos apdirbimo bendruomenėje.

„Nuo pat pradžių šių mašinų paklausa buvo labai didelė“, – prisimena Bo.

Nors produktas buvo gerai įvertintas rinkoje, verslas, kuris turi nuolat plėstis, kad patenkintų paklausą, pasirodė esąs sudėtingas. „Problema buvo ne rinkodara, o tiekimas ir gamyba“, – pripažįsta Bo. „Mums, kaip pradedančiai įmonei, reikėjo skolintis pinigų iš banko, o problema buvo ta, kad palūkanų normos tuo metu buvo labai aukštos“, – prisimena jis.Unikalios medienos apdirbimo mašinos už prieinamą kainą

„MOReTENs“ buvo daug daugiau nei tik gamykla, gaminanti produktus ir uždirbanti pelną. Tai buvo įmonė, kurios misija buvo ugdyti aistrą medienai ir įkvėpti žmones savo idėjas paversti medienos apdirbimu. Kiekvienos „MOReTENs“ gaminamos obliavimo staklės tapo mūsų klientų istorijos dalimi. Pasakojimai apie tai, kaip jie dekoravo grindis, pastatė naujus laiptus į viršutinį namo aukštą ar sukūrė gražų paveikslo rėmą.

Bo visada stengėsi užmegzti gerus santykius su savo klientais. Jis tiekė jiems praktiškas ir prieinamas stakles, mainais gaudamas įkvėpimo ir idėjų tobulinti jų dizainą.

„Aš visada tiesiogiai bendrauju su klientais. Manau, kad šis kontaktas yra labai svarbus. Jei turite tiesioginį kontaktą, žinote, ką reikia patobulinti ir kur eiti toliau“, – sako jis.Bo ilgą laiką pardavinėjo savo originalias stakles su prekių ženklu „MOReTENs“. Tačiau atsiradus galimybei bendradarbiauti su kita įmone perpardavimo srityje, jis nusprendė pasinaudoti šia proga.

„Nuo 1995 m. mes tiekėme mašinas „Logosol“ perparduoti su jų prekės ženklu.“

Šiuo metu „Logosol“ nebeparduoda šių mašinų. „Wood-Mizer“ turi išimtines teises gaminti ir parduoti šias medienos apdirbimo mašinas.Verslo bendradarbiavimas su „Wood-Mizer“

Verslui vystantis, Bo Martenssonas rado geriausias verslo galimybes.

„Wood-Mizer“ paprašė pasiūlymo dėl staklių. Po kurio laiko jų susidomėjimas pasikeitė ir jie nusipirko visą įmonę“, – prisimena Bo.Idėja glaudžiai bendradarbiauti su „Wood-Mizer“ suteikė naują aspektą visam projektui. Pasaulinis, patyręs ir į medienos apdirbimą orientuotas verslo partneris gali užtikrinti nuolatinį inovatyvios ir kūrybingos įmonės, tokios kaip „MOReTENs“, augimą ir klestėjimą.

„Mūsų siūloma įranga labai gerai tinka „Wood-Mizer“ produktų asortimentui, todėl bendradarbiavimas buvo toks sėkmingas“, – sako Bo.

Netrukus po to, kai įsigijo „MOReTENs“ 2017 m., „Wood-Mizer“ pradėjo visas gamybos operacijas perkelti į gamyklas Lenkijoje ir JAV. Šis bendradarbiavimas naudingas abiem įmonėms. „MOReTENs“ tai reiškė išsaugoti palikimą ir tęsti medienos apdirbimo staklių gamybą vadovaujant tarptautinei įmonei, turinčiai juostinių staklių gamybos patirties.„Wood-Mizer“ tai buvo galimybė išplėsti medienos apdirbimo įrangos portfelį efektyvia ir gerai žinoma produktų linija.

„Miško kirtimo ir medienos apdirbimo derinys suteikia stiprybės. 40 metų juostinių pjūklų gamybos patirtis ir 40 metų obliavimo staklių gamybos patirtis, taip pat pasaulinio masto žaidėjo jėga“, – sako Bo.

Išvydęs medienos apdirbimo mašinų gamybos procesą gamyklose Lenkijoje ir JAV, Bo buvo įsitikinęs, kad gamybos perkėlimas sustiprins šios įrangos padėtį rinkoje, o staklių kokybė išliks tokio paties aukšto lygio, kaip ir Švedijoje.

„Kadangi „Wood-Mizer“ yra pasaulinis miškų kirtimo žaidėjas, įmonė taip pat sukurs daug unikalių idėjų medienos apdirbimo pramonėje. Dabar galią teikia didesnė įmonė, ir tai matysime kokybės, lyderystės, klientų aptarnavimo ir kt. srityse. Esu įsitikinęs, kad gamybos ir plėtros kokybė bus tokio paties aukšto lygio, kaip ir „Wood-Mizer“ staklių visame pasaulyje“, – sako Bo Martenssonas.


Šviesi ateitis  

Šiandien „MOReTENs“ įkūrėjas Bo Martenssonas drąsiai žvelgia į ateitį, žinodamas, kad „Wood-Mizer“, patikimas ir patyręs verslo partneris, tęsia jo verslą. Dviejų medienos apdirbimo įrangos gamintojų – „MOReTENs“ ir „Wood-Mizer“ – bendradarbiavimas yra dar prasmingesnis, kai matome, kokios panašios yra abi bendrovės. Jos abi gimė iš aistros medienai. Abi įkūrė talentingi inžinieriai, norintys pasidalyti savo naujovėmis su pasauliu. Abiem įmonėms tai pavyko, jos savo rinkose pardavė tūkstančius produktų ir padėjo klientams savo žiniomis, patirtimi ir įkvėpimu.
Sužinokite, kaip „Wood-Mizer“ obliavimo ir formavimo staklės veikia visame pasaulyje


Senosios dailidžių dirbtuvės Vokietijoje modernizuojamos

Pietų Afrikos lentpjūvė didina pelną su obliavimo ir frezavimo staklėmis

Prie savo medienos pjovimo staklių pridėkite obliavimo stakles ir įsiliekite į naujas pardavimo rinkas

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti