Naujienos

„Wood-Mizer“ išleidžia kombinuotas obliavimo ir frezavimo bei išilginio apipjaustymo stakles MP220

Wednesday, July 14, 2021

„Wood-Mizer“ išleidžia kombinuotas obliavimo ir frezavimo bei išilginio apipjaustymo stakles MP220

„Wood-Mizer“ medienos apdirbimo staklės MP220 efektyviai sujungia tris funkcijas vienoje mašinoje: obliavimą, frezavimą ir išilginį pjovimą diskiniu pjūklu, taip sumažinamas šių operacijų laikas ir išlaidos.

MP220 derinimo mašina skirta gaminti tokius gaminius, kaip grindys, plokštės, karnizai ir dar daugiau, o laiko ir pastangų reikia mažiau.
Staklėse MP220 yra horizontali obliavimo peilio galvutė ir vienas diskinis pjūklas, dėl kurio ruošinį vienu metu galima obliuoti ir pjauti vienu važiavimu. Pjovimo peiliai užtikrina didžiausią 20 mm frezavimo gylį, o maksimalus obliavimo matmuo yra 240 mm aukščio ir 410 mm pločio (pašalinus diskinį pjūklą).

Saugumo sumetimais diskinio pjūklo ašmenys yra uždengti iš viršaus futliaru ir operatorius gali lengvai jį reguliuoti. Medžiagos tiekimas ant stalo yra tolygus ir saugus. Maksimalus pjovimo aukštis 75 mm.

Mašinos MP220 valdymo blokas yra virš padavimo stalo. Ergonomiška rankena leidžia nustatyti obliavimo / frezavimo storį, reguliuojant ketaus stalo aukštį, o varžtas nustato medžiagą išilginiam pjovimui.

Du elektriniai varikliai (3,2 kW / 4,4 AG) užtikrina 6000 sūk./min. greitį, tačiau sunaudoja mažai energijos ir sukuria mažai triukšmo.

Staklės MP220 veikia fiksuotu 5 m/min. (ECO versija) pastūmos greičiu arba kintamu greičiu 2–12 m/min. (PRO versija).

Staklių dangtyje yra dvi skylės drožlėms pašalinti ir dar viena skylė po ketaus stalu, kuri padeda išlaikyti darbo vietą švarią.Mažas staklių MP220 svoris (195 kg) ir kompaktiškumas, kartu su pasirenkamaisiais transportavimo ratais leidžia lengvai perkelti mašiną ceche ir įrengti ją patogioje darbo vietoje.

„Wood-Mizer“ siūlo platų obliavimo peilių, diskinių pjūklų ir kitų pjovimo įrankių pasirinkimą ir dėl mūsų įmonės gaminamų staklių, ir dėl analogiškos kitų markių įrangos.
Dėl paprasto naudojimo, patrauklios kainos ir dvejų metų garantijos universalios medienos apdirbimo staklės MP220 yra optimali įranga tiems staliams, dailidėms ir medienos apdirbėjams, kurie nori paįvairinti savo produkciją ir suderinti galutinių medienos gaminių gamybą. Staklių MP220 universalumas daro jas nepakeičiamas bet kokiuose medienos apdirbimo cechuose.

Skambinkite į savo „Wood-Mizer“ atstovybę, jei norite sužinoti daugiau apie šias stakles ir gauti pasiūlymą.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti