Naujienos

„Wood-Mizer“ dviejų galvų TITAN HR2000 staklės

Wednesday, May 29, 2019

„Wood-Mizer“ dviejų galvų TITAN HR2000 staklės

Kai kurios TITAN staklės sukonstruotos taip, kad būtų galima naudoti ir plačius, ir siaurus juostinius pjūklus. Dėl to pjovėjai turi pasirinkimą: arba pjauti mediena plačiu pjūklus siekiant padidinti našumą, arba siauru pjūklu ir sutaupyti, nes šį pjūklą lengviau pagaląsti ir padaryti dantukų taką.

Staklių TITAN HR2000 ir patikima konstrukcija, ir patraukli kaina. Mašinos prieinamumas, galimybė pakeisti specifikacijas pagal užsakymą ir didelis pjovimo našumas sudaro sąlygas padidinti pelną ir proceso efektyvumą. Medžiaga paduodama ir nuimama tvirtu grandininiu konvejeriu su pneumatiniais spaudžiamaisiais volais. Staklės HR2000 pristatomos vienos arba dviejų galvų konfigūracijos.


Vienos galvos staklės HR2000
Vienos galvos staklių galimybės naudoti juostinį pjūklą, kurio plotis nuo 32 iki 80 mm, papildomos galimybe naudoti pjūklus su spyruokliniu dantukų taku, su plokščiais arba stelitiniais dantukais (plotis 65–80 mm). Jei būtina, staklėse galima naudoti ir siauresnius pjūklus – 38 mm arba 50 mm. Dirbant su trijų colių (apie 76,2 mm) stelitiniu pjūklu, staklės HR2000 kokybiškai pjauna medžiagą, kai padavimo greitis daugiau nei 40 m/min. be bangų susidarymo ant pjūvio paviršiaus.


Dviejų galvų staklės HR2000

Dviejų galvų staklių konfigūracijoje yra 350 mm pločio ir 290 mm aukščio anga ir dėl to pjaunama tiksliai ir greitai. Mašinos konstrukcija tvirta, todėl ją galima perkelti ir įrengti jau esamose pjovimo linijose.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti