Naujienos

„Wood-Mizer“ BMST50 kombinuotas įrankis juostiniams pjūklams galąsti ir nustatyti

Wednesday, March 8, 2023

„Wood-Mizer“ BMST50 kombinuotas įrankis juostiniams pjūklams galąsti ir nustatyti

„Wood-Mizer“, sujungdama dvi operacijas vienose staklėse, pasiūlė sumanų sprendimą pjovėjams, norintiems patiems paruošti juostinius pjūklus. BMST50 yra kombinuotas įrankis, kuriuo galima efektyviai ir nebrangiai galąsti ir nušlifuoti ašmenis. Be to, jis užima mažai vietos dirbtuvėse, nes jam reikia tik stalo arba suolo.

BMST50 galandimo ir dantų tako reguliavimo staklės yra „dvi viename“, skirtos abiem peilių priežiūros operacijoms atlikti, todėl jos dažnai vadinamos „Sharp’n’Set“. Tai puikus sprendimas mažoms lentpjūvėms, nes tokiu būdu jos gali pačios pigiai prižiūrėti juostinius pjūklus. Šiuo atveju nereikia pirkti dviejų atskirų staklių: vienų galandimo, o kitų dantų tako reguliavimo, o tai ypač svarbu, jei dirbtuvėse mažai vietos.„Wood-Mizer“ BMST50 ašmenų galandimo ir galandimo staklės yra paprastas naudoti, rankiniu būdu valdomas prietaisas, kuris sumažina ašmenų paruošimo išlaidas. Naudotojas stakles valdo dviem svirtimis: viena jų peilis judinamas į priekį, o kita – galandami arba nustatomi dantys. Perjungti įrenginį nuo vienos operacijos prie kitos galima greitai ir lengvai. BMST50 suderinamas su 32 mm pločio juostiniais pjūklais ir tinka daugumai „Wood-Mizer“ diržų tipų ir dantų profilių.

Standartinėje BMST50 komplektacijoje yra ašmenų atramos, kurios galandant užfiksuoja ašmenis, o operatorius gali reguliuoti spaudimą į ašmenis ir atstumą nuo galandimo disko iki ašmenų. Taip pat yra lengvai reguliuojamos dantų indekso perjungimo rankenėlės, kad būtų galima tiksliai sureguliuoti galandimą, reguliuojama padėties nustatymo rankenėlė, skirta įvairaus pločio ašmenims, ir reguliuojamas dantų nustatymo taškas. BMST50 staklės tiekiamos su kalibravimo įtaisu, kuriuo galima patikrinti dantų nustatymo pakartojamumą ir tikslumą.

„Sharp’n’Set“ reikia statyti ant stabilaus ir lygaus paviršiaus, pvz., stalo, stovo ar stalviršio. Dėl kompaktiškų 50 x 50 cm matmenų jį galima pastatyti beveik bet kuriame dirbtuvių kampe. Įrenginį maitina 12 V nuolatinės srovės variklis, kurį galima prijungti prie 230 V kintamosios srovės maitinimo šaltinio.BMST50 naudojamas CBN galandimo diskas, skirtas greitai ir efektyviai galąsti juostinius pjūklus. CBN galandimo disko paviršius yra itin abrazyvinė medžiaga, kuri efektyviai galanda, ilgai nenutrupa ir neperkaista. BMST50 naudojamas 127 mm (5 col.) pločio CBN diskas, kuriam veikti reikia šlifavimo alyvos. Kad ašmenų galandimas būtų kuo efektyvesnis, CBN galandimo diskeliai yra kelių profilių: galandimo meistras turėtų naudoti CBN diskelį, kurio profilis atitinka juostinio pjūklo dantų profilį.
 
Kad peiliai veiktų kuo geriau, jie turi būti tinkamai pagaląsti ir nustatyti. Kiekvieną kartą galandant danties žingsnis mažėja, todėl jį reikia koreguoti. Nustatydami dantis laikykitės kairės-dešinės-tiesios schemos: kairėje ir dešinėje esantys dantys skirti medienai pjauti, o tiesūs dantys – pjuvenoms nuo pjūklo briaunos šalinti. Kietai medienai skirti dantys yra žemesni, o minkštai medienai – aukštesni.
„Wood-Mizer“ suteikia BMST50 1 metų garantiją ir visapusišką techninę pagalbą šiuo laikotarpiu ir jam pasibaigus. Įrenginys paruoštas naudoti vos tik išpakuotas.

Daugiau informacijos apie juostinių pjūklų galandimo ir nustatymo įrangą rasite oficialioje „Wood-Mizer“ svetainėje arba kreipkitės į vietinį „Wood-Mizer“ atstovą.

***
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti