Naujienos

„Wood-Mizer“ šūkis „Nuo miško iki gatavo produkto“ įgauna naują prasmę

Wednesday, February 17, 2021

„Wood-Mizer“ šūkis „Nuo miško iki gatavo produkto“ įgauna naują prasmę

Daugybė idėjų siejamos su žodžiu „medis“, pavyzdžiui, nedidelis namelis iš pušies rąstų, gražus ąžuolinių baldų komplektas valgomajam arba idealiai lygios maumedžio grindys terasoje. Dėl šios aplinkai nekenksmingos medžiagos milijonų žmonių gyvenimas visame pasaulyje gerėja. Norint pagaminti visus šiuos gražius medienos gaminius, reikia amatininko aistros, idėjų ir darbo. Ir nepamirškime apie mašinas ir įrankius medienai apdoroti „nuo miško iki gatavo produkto“ – medienos apdirbimo stakles „Wood-Mizer“.

Praėjo daugiau nei 30 metų nuo tada, kai Amerikos įmonė „Wood-Mizer“ Lenkijoje pastatė savo europinę gamyklą ir čia pradėjo gaminti aukščiausios kokybės medienos apdirbimo įrangą. Per tuos metus įmonė smarkiai išaugo, pateko į pasaulines rinkas, investavo į naujas gamybos patalpas ir padėjo tūkstančiams klientų pasiekti savo medienos verslo tikslus. Būtent unikalūs techniniai sprendimai padėjo sukurti „Wood-Mizer“ šeimą – nuostabią darbuotojų, inžinierių, profesionalų ir klientų komandą, kuriai būdinga viena aistra – siekti medienos gaminių meistriškumo.Šiandien „Wood-Mizer“ parduoda juostinius pjūklus ir medienos apdirbimo įrangą daugiau nei 100 pasaulio šalių, siūlydama mobiliąsias ir stacionarias stakles, horizontaliąsias ir vertikaliąsias stakles, pakavimo linijas smulkiam perdirbimui, kraštų apipjaustymo ir daugiapjūkles stakles, skirstymo mašinas, juostinius pjūklus ir galandymo įrenginius. Ši įranga yra puikus pasirinkimas dirbant su mediena beveik bet kokiomis sąlygomis, pradedant entuziastų hobiu garažuose, baigiant smulkaus verslo dirbtuvėmis ir didelėmis pramonės įmonėmis.

„Wood-Mizer“ neseniai išplėtė savo pasiūlą, pridėjusi frezavimo ir obliavimo stakles. Nauja medienos apdirbimo įranga apima modelius MP160, MP180, MP200, MP220, MP260, MP360 ir MP365. Su šiomis kompaktiškomis ir universaliomis mašinomis šūkis „Nuo miško iki gatavo produkto“ įgyja naują prasmę, nes įmonės klientai dabar gali pagamintus medienos gaminius gaminti paprastai ir pelningai. Produktai gali būti įvairūs: lentos, grindys, langai, laiptai, turėklai, cokoliai, laipteliai, durų rėmai, slenksčiai, paveikslų rėmai ir kiti dekoratyviniai elementai. „Wood-Mizer“ medienos apdirbimo staklėmis galima pagaminti bet kokį projektą iš medienos!2017 m. įsigijus Švedijos gamintojo „Moretens“ intelektinę obliavimo ir frezavimo įrangos nuosavybę, pasitelkus vertingą patirtį buvo nuspręsta pradėti šių produktų gamybą Lenkijos „Wood-Mizer“ gamykloje. Nuo 2020 m. pradžios „Wood-Mizer“ obliavimo ir frezavimo staklės buvo gaminamos Lenkijos įmonės gamykloje, kuri turi pasaulinę reputaciją gamindama aukštos kokybės medienos pjovimo ir medienos apdirbimo įrangą.

Visus gamybos procesus vykdo aukštos kvalifikacijos ir patyrę darbuotojai. Inžinieriai konstruktoriai nuolat tobulina technologijas, inžinieriai technologai kontroliuoja visus veiksmus gamybos cechuose, o kiekviena mašina paskutiniame etape yra kruopščiai tikrinama.

Pagrindinė „Wood-Mizer“ naujos obliavimo įrangos linijos idėja yra sukurti kompaktišką funkcionalų gaminį iš aukščiausios kokybės medžiagų.„Wood-Mizer“ obliavimo ir frezavimo staklės turi bendras savybes:

•    Įvairios pjovimo galvutės (viršuje, apačioje, dešinėje, kairėje) leidžia gauti norimą ruošinio formą vienu staklių veiksmu.
•    Elektriniai varikliai įjungiami atskirai kiekvienai pjovimo galvutei, kad sumažėtų energijos sąnaudos ir triukšmas.
•    Kiekvienoje pjovimo galvutėje yra lengvai keičiamų peilių.
•    Tvirtas nerūdijančiojo plieno padavimo stalas užtikrina, kad apdirbama bus tiksliai, o dirbti patogu.
•    Ketaus stovas yra labai patvarus, atsparus deformacijoms, dilimui ir tempimui.
•    Reikiamo ruošinio storis reguliuojamas greito priėjimo rankena.
•    Visos valdymo funkcijos valdomos patogiu operatoriaus pultu.
•    Pjaunant susidariusios pjuvenos ir drožlės nukreipiamos į specialias angas, skirtas prijungti prie aspiracinės sistemos, kad darbo vieta būtų švari.
•    Plieninis mašinos korpusas apsaugo elektrinius variklius (atskirą variklį kiekvienai pjovimo galvutei), tiekimo ritinius ir nustatymo mechanizmą.
•    Mašinos yra lengvos ir kompaktiškos, todėl jas nesunkiai galima kilnoti dirbtuvėse.Obliavimo ir frezavimo staklėms tiekiamas platus pjovimo įrankių asortimentas su „Wood-Mizer TOOLS“ prekių ženklu, įrankiai pagaminti iš aukštos kokybės europinio plieno ir karbido lydinių. Tarp jų yra HSS pjovimo peilių, HM karbidinių peilių, „Tri Metal HSS“ dvipusių peilių, HSS profilinių peilių, specialių pjovimo galvučių su keičiamais HM profiliniais peiliais, HM lituoti frezų pjovimo rinkiniai su karbido antgaliais, 2/3/4 peilių frezavimo galvučių ir užsakius „Wood-Mizer“ gali suprojektuoti individualius peilius arba šonines frezavimo galvutes. Įrankį galima užsisakyti internetu arba iš vietinio „Wood-Mizer“ atstovo. Bendrovė taip pat teikia techninę pagalbą ir priežiūros paslaugas, taip pat dvejų metų garantiją kiekvienai medienos apdirbimo mašinai. „YouTube“ yra mokomųjų vaizdo įrašų, klientų interviu, naudojimo vadovų ir instrukcijų, kurias galima rasti naudojant raktinius žodžius „Wood-Mizer planers moulders“.Išleidusi obliavimo ir frezavimo įrangos liniją „Wood-Mizer“ įrodė, kad ir toliau kuria naujus technologinius sprendimus ir įkvepia savo klientus dirbti su vis įdomesniais, kūrybiškesniais ir pelningesniais medienos projektais.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti