Naujienos

Suomijos „Wood-Mizer“ atstovas apie naują medienos apdirbimo staklių asortimentą

Thursday, May 20, 2021

Suomijos „Wood-Mizer“ atstovas apie naują medienos apdirbimo staklių asortimentą

„Wood-Mizer“ atstovas Suomijoje Howardas Blackburnas dalijasi mintimis apie medienos apdirbimo įrangą, savo aistrą dirbti su mediena ir kodėl Suomija yra geriausia vieta medienai apdirbti.Howardas Blackburnas beveik prieš trisdešimt metų pradėjo bendradarbiauti su „Wood-Mizer“ kaip klientas, kuriam reikėjo medienos pjovimo staklių rąstams pjauti šeimos ūkyje. „Turiu ūkį, kurį sudaro ariama žemė ir miškas. Senus ūkio pastatus reikėjo remontuoti. Daugiausia tai buvo medinės konstrukcijos, todėl joms atkurti reikėjo nestandartinių matmenų medienos. Todėl man iškart reikėjo lentpjūvės“, – aiškina Howardas.

„Paveldėjęs ūkį Suomijoje, turėjau sunkiai dirbti miške, kad jis pradėtų veikti. Pirmosios mano užduotys buvo išvalyti iš miško krūmynus ir senus medžius, sutvarkyti kelius ir griovius, supjauti nukirstus rąstus“, – prisimena Howardas.
1993 m. jis sutiko padėti įmonei „Wood-Mizer“ demonstruoti jos medienos pjovimo stakles Suomijoje ir tapo „laisvai samdomu „Wood-Mizer“ agentu“. Pagal profesiją jis yra interjero dizaineris ir daugelį metų dirbo medienos apdirbimo pramonėje. „Jungtinėje Karalystėje kaip verslininkas užsiėmiau senų medinių namų restauravimu. Turėjau medienos apdirbimo dirbtuves ir labai domėjausi mediena“, – sako Howardas.

Europos šiaurėje, tarp Švedijos ir Rusijos, esančioje Suomijoje gausu miškų. „Dauguma iki 1960-ųjų Suomijoje statytų namų buvo rąstiniai arba karkasiniai. Apie 75 % Suomijos teritorijos užima miškai, kurie čia vadinami „žaliuoju auksu“. Miškų pramonė yra svarbiausias mūsų ekonomikos sektorius“, – pažymi Howardas.

„Darbas miške padėjo man pamatyti šį potencialą. Kai kurie rąstai buvo per geri, kad juos būtų galima tiesiog parduoti pramonės sektoriui dideliais kiekiais. Nusipirkęs pirmąsias mobiliąsias stakles LT40, galėjau juos pjauti ir gaminti vertingesnį produktą“, – sako Howardas.

„Wood-Mizer“ biuras Suomijoje yra šeimos verslas, kuriame klientai yra šiltai sutinkami. „Mūsų požiūris į klientus yra orientuotas į paslaugas. Esame šeimos bendrovė ir darbo grafikas joje lankstus. Klientams taip pat aiškiname, kad esame didesnės „Wood-Mizer“ komandos dalis, kuri visada pasirengusi atvykti, jei prireiktų pagalbos ar patarimo“, – sako Howardas. Jis pažymi, kad "mediena yra aplinkai nekenksminga medžiaga, o jos naudojimas Suomijoje turi senas tradicijas.Pastaruoju metu Howardas ir jo „Falkberg“ atstovybė siūlo ne tik pjovimo įrangą, bet ir medienos apdirbimo stakles. „Pagrindinė įranga anksčiau buvo lentpjūvės. Tačiau dabar džiaugiamės galėdami pradėti dirbti su „Wood-Mizer“ medienos apdirbimo staklėmis“, – sako Howardas.
Medienos apdirbimo staklės, pavyzdžiui, frezavimo, obliavimo, obliavimo, suleidimo ar reismusinės staklės, tapo labai populiarios tarp medienos apdirbėjų visoje Suomijoje, daugiausia dėl jų universalumo, paprasto valdymo ir prieinamos kainos. Šiomis staklėmis, kurias Švedijoje išrado „MOReTENs“, o dabar gamina „Wood-Mizer“", klientai gali savo medienos apdirbimo idėjas paversti gaminiais, skirtais mediniams namams, rąstiniams namams statyti ir atnaujinti arba, pavyzdžiui, Suomijoje labai populiarioms pirtims statyti.

Howardas mano, kad „MOReTENs“ sprendimas bendradarbiauti su „Wood-Mizer“ ir perkelti visą medienos apdirbimo staklių gamybą į Lenkiją ir JAV buvo protingas ir perspektyvus. „Perkėlus gamyklą į Lenkiją, produktai priartėja prie Europos rinkos. Be to, tai natūrali „Wood-Mizer“ evoliucija su jos garsiuoju šūkiu „From Forest to Final Form“ – „Nuo miško iki galutinės formos“, – sako Howardas. „Naujuose „Wood-Mizer“ gamybos įrenginiuose naudojamos moderniausios technologijos ir gamybos metodai. Be to, klientams labai patogu iš to paties gamintojo įsigyti ir pjūklus, ir obliavimo stakles“, – apibendrina jis.

 
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti