Naujienos

Pramoninės obliavimo ir profiliavimo staklės MP360, skirtos apdirbti dideliems medienos ruošiniams

Wednesday, October 10, 2018

Pramoninės obliavimo ir profiliavimo staklės MP360, skirtos apdirbti dideliems medienos ruošiniams

„Wood-Mizer“ siūlo keturpuses obliavimo ir profiliavimo stakles MP360 – itin našią mašiną, kuria įmanoma apdirbti iki 350 mm pločio ir 160 mm storio ruošinius. Šios staklės produktyvesnės nei ankstesnės MP260, nes MP360 lygina ir obliuoja lentas bei tašus iš visų keturių pusių per vieną procesą ir naudojamos plataus asortimento gatavai medienos produkcijai gaminti.

Išskirtinės MP360 savybės

• Keturpusis lyginimas ir obliavimas per vieną procesą.
• Didelių medienos ruošinių – 350 mm pločio ir 160 mm storio – apdirbimas.
• Ruošinių matmenys gali būti dar didesni, jei obliuojama iš 1 arba iš 2 pusių.

„Staklės MP360 – tai iš tiesų medienos apdirbėjų svajonės įgyvendinimas, – tikino Robertas Baginskis, lenkų bendrovės „Wood-Mizer Industries“ prezidentas. – Drauge su „Wood-Mizer“ medienos pjovimo staklėmis turėdami šias MP360 stakles mūsų klientai gali visiškai kontroliuoti visą gamybos procesą: nuo rąsto pjovimo iki galutinės produkcijos.“

Be to, „Wood-Mizer“ siūlo patobulintą variantą – stakles MP365, jose sumontuotas penktas velenas, kurį galima nustatyti 270 laipsnių kampu. Su šiuo velenu operatorius gali pridėti papildomą obliavimo profilį iš bet kurios pusės arba pritvirtinti šlifavimo instrumentą ar šepetėlius, reikalingus apdirbti nuobliuotam paviršiui.

Staklės MP360 ir MP365 pristatomos ant padėklo ir tereikia atlikti tik minimalius surinkimo veiksmus. „Wood-Mizer“ tiekia ir šioms staklės tinkančius obliavimo ir profiliavimo peilius, taip pat drožlių šalinimo sistemą.

Bendrovė „Wood-Mizer“ daug metų yra juostinių medienos pjovimo staklių gamybos lyderė, dabar taip pat gali prisistatyti ir kaip įmonė, kuri gamina praktiškai visą įrangą, kuria galima medienos žaliavą paversti gatava produkcija.
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti