Naujienos

Pradėjo veikti naujas gamybos ir biurų pastatas „Wood-Mizer“ gamykloje Lenkijoje

Tuesday, June 1, 2021

Pradėjo veikti naujas gamybos ir biurų pastatas „Wood-Mizer“ gamykloje Lenkijoje

Lenkijos „Wood-Mizer“ gamykla pradėjo eksploatuoti naujas dirbtuves su biurais, kurie pradėti statyti 2020 m. liepą. 2600 m2 ploto naujas pastatas bendrą gamyklos plotą padidina iki įspūdingo 17 000 m2 dydžio. Naujajame pastate įsikūrę konstravimo ir projektavimo, mokslinių tyrimų ir plėtros, prototipų ir įrankių skyriai, taip pat rinkodaros komanda.

2021 m. balandžio 30 d. „Wood-Mizer“ surengė naujo cecho atidarymo ceremoniją, kurioje dėl apribojimų dalyvavo tik keli svečiai, tiesiogiai susiję su statybos projektu.Renginyje, kurį vedė „Wood-Mizer Industries“ prezidentas Robertas Baginskis, lankytojai žiūrėjo trumpą filmą apie statybos procesą ir dalijosi įspūdžiais. Visi ceremonijos dalyviai gavo atminimo dovanėles už pastangas ir siekį sėkmingai užbaigti projektą. „Wood-Mizer“ pagerbta specialiu pirmaujančio rangovo „Budimex S.A.“ ir architektūros ir dizaino įmonės „AiG Architekci S.C.“ apdovanojimu.Vėliau svečiai apžiūrėjo naująją gamyklą, gamybines patalpas ir biurus, skirtus inžinieriams, konstruktoriams ir rinkodaros komandai. Didelį įspūdį paliko salės forma ir dydis, joje naudojamos pažangios technologijos ir modernus interjero dizainas. Naujojo cecho centre – didelė prototipų ir įrankių skyriaus darbo vieta, kurioje darbuotojai kurs naujausias „Wood-Mizer“ pjūklus ir medienos apdirbimo stakles. Netoliese kita „Specialiosios technikos“ skyriaus komanda turi specialią zoną, kurioje pagal specialius užsakymus atnaujinama įranga. Naujojo pastato biurai užima du aukštus: apatiniame aukšte įsikūrę rinkodaros, mokslinių tyrimų ir plėtros bei įrankių skyriai, o viršutiniame – statybos ir techninio projektavimo skyriai. Biuruose įrengti oro kondicionieriai; darbuotojai gali naudotis atskiromis konferencijų salėmis ir modernia virtuve. Gamybos zona yra tiesiogiai sujungta su persirengimo kambariu ir vonios kambariais su dušo kabinomis.
Bendrovė „Wood-Mizer“ tiki, kad dabartinės ir būsimos investicijos prisideda prie Kolo miesto, kuriame įsikūrusi įmonė, plėtros, nes suteikia naujų galimybių vietos gyventojams.

Ši plėtra yra žingsnis į priekį „Wood-Mizer“ ir pasaulinėje rinkoje. Taip gerokai padidinami gamybos pajėgumai, moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla, o tai patvirtina „Wood-Mizer“, kaip sėkmingos pasaulinės lyderės lentpjūvių ir medienos apdirbimo pramonėje, įvaizdį.Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti