Naujienos

Monday, June 10, 2019

Pirmas vaizdo įrašas iš parodos LIGNA Vokietijoje! Skubėkite pamatyti naują „Wood-Mizer“2019 m. įrangą!

Parodoje LIGNA 2019 „Wood-Mizer“ pristatė didelį naujos įrangos asortimentą, su šia įranga galima rąstus paversti medienos ruošiniais ir toliau jau gatava produkcija.


Paroda LIGNA MESSE sustiprino bendrovės „Wood-Mizer“ kaip pasaulinės mašinų, skirtų mažoms, vidutinėms ir pramoninėms lentpjūvėms ir medienos apdirbimo įmonėms, gamintojos reputaciją. „Wood-Mizer“ suteikia kiekvienai įmonei galimybę generuoti pelną sunkiomis rinkos sąlygomis, rasti naujų nišų konkurencinėje sferoje ir tokiu būdu tausoti tokius vertingus gamtos ištekliu kaip mediena ir energija.  

LIGNA 2019 naujienos! „Wood-Mizer“ obliavimo ir frezavimo staklės

Pirmą kartą parodoje LIGNA buvo pristatytas platus „Wood-Mizer“ obliavimo ir frezavimo staklių pasirinkimas. Šios mašinos skirtos mažam ir vidutiniam verslui. Jomis naudodamiesi medienos pjovėjai gali plėsti gamybą, pridėję medienos perdirbimo funkciją, kad išeitų į didesnį pelną teikiančią gatavos produkcijos rinką.

„Wood-Mizer“ obliavimo ir frezavimo staklių linijoje, parodytoje parodoje LIGNA 2019, buvo paviršiaus obliavimo staklės MP160, obliavimo ir frezavimo staklės MP200, galinčios apdoroti abi lentos pusės vienu paleidimu, keturpusės obliavimo ir frezavimo staklės MP260 ir MP360, daugiafunkcės obliavimo staklės MF130 su vertikaliu velenu, kuris gali būti palenkiamas iki 270 laipsnių, ir precizinis stalinis pjūklas MS300 su pjovimo paviršiaus palenkimu iki 45 laipsnių.

LIGNA 2019 naujienos! Medienos pjovimo staklės LX50 ir LT15WIDE pradedantiesiems verslininkams
Kartu su gerai žinomomis staklėmis LT70, LT40 it LT15START bendrovė „Wood-Mizer“pristatė dvi naujas mašinas pradedančiajam verslui. Tai staklės LX50 su pjovimo galva, kuri juda per du bėgius, ir staklės LT15WIDE, kuriomis galima pjauti rąstus iki 90 cm diametro. Naujos lentų pjovimo staklės tinka verslininkams, norintiems pradėti verslą nuo minimalių investicijų į įrangą.
LIGNA 2019 naujienos! Optimizuojančios kraštų pjovimo staklės EA3000 ir kraštų pjovimo staklės / daugiapjūklis EG800

Prieš keletą metų bendrovė „Wood-Mizer“ pradėjo gaminti pramonines medienos pjovimo linijas TITAN. Tokios linijos projektuojamos individualiai kiekvienam užsakovui.

Šiais metais parodoje LIGNA iš įrangos TITAN asortimento buvo pristatytos trys mašinos. Tai plačiajuostės medienos pjovimo staklės WB2000, jų konstrukcija patvari, reikalauja nedaug techninės priežiūros ir jomis galima pasiekti didelį medienos pjovimo našumą. Be to, tai optimizuojančios kraštų pjovimo staklės EA3000, kurių jutikliai gali skenuoti skirtingo pločio medienos medžiagą ir užtikrinti, kad produkcijos išeiga būtų maksimali. Taip pat labai našios daugiapjūklės staklės EG800 – tai patikima mašina perdirbti lentoms, kurių storis iki 100 mm, kai padavimo greitis itin didelis.Parodos LIGNA lankytojai taip pat galėjo pamatyti visą pjovimo įrankių instrumentų asortimentą iš „Wood-Mizer“ linijos TOOLS, kurioje yra cirkuliaciniai kraštų pjovimo, daugiapjūklių ir griovelių pjovimo staklių pjūklai, rėminiai pjūklai, obliavimo peiliai, taip pat siauri ir platūs juostiniai pjūklai. „Wood-Mizer“ kataloge pristatyta daugiau kaip 2000 pavadinimų instrumentų, ir ši linija nuolat plėtojama, kad medienos pjovėjai būtų aprūpinti įvairių metmenų pjūklais visų tipų medienai.

LIGNA 2019 patvirtino „Wood-Mizer“ strateginė kryptį gaminti patikimą ir aukštos kokybės įrangą, skirtą perdirbti rąstus į medienos ruošinius, o tada į gatavą medienos produkciją.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti