Naujienos

Naujosios „Wood-Mizer“ medienos pjovimo, kraštų apipjaustymo ir obliavimo staklės parodoje LIGNA 2019 m.

Wednesday, April 3, 2019

Naujosios „Wood-Mizer“ medienos pjovimo, kraštų apipjaustymo ir obliavimo staklės parodoje LIGNA 2019 m.

Parodoje LIGNA 2019 m. Hanoveryje „Wood-Mizer“ pristatys naujų obliavimo ir frezavimo staklių ir medienos pjovimo mašinų seriją tiek didelį produkcijos kiekį gaminančioms įmonėms, tiek ir pradedantiesiems medienos perdirbėjams.

Bendrovės „Wood-Mizer“ stende, kurio plotas apie 700 kv. m, bus pristatyta tokia medienos apdirbimo įranga:


• Didelės apimties žaliavai pjauti – atskiros linijos TITAN staklės, tokios kaip plačiajuostės WB2000, optimizuojančios kraštų apipjaustymo staklės su skeneriu ir greitojo pjovimo daugiapjūklės staklės EG800 TITAN.


• Naujoji keturpusių obliavimo ir frezavimo staklių serija, kurią bendrovė „Wood-Mizer“ gamina savo gamykloje Švedijoje. Turėdamos šias mašinas mažos ir vidutinės įmonės gali pradėti gaminti galutinę produkciją iš medienos su minimaliomis investicijomis į įrangą.


• Juostinės staklės LT15WIDE ir LT70WIDE, kurioms naudojami 50 mm pjūklai. Šios staklės suteikia galimybę pjauti didelio skersmens rąstus ir gaminti plačius ruošinius.

• Dalis stendo bus skirta „Wood-Mizer“ TOOLS – įvairiems siauriems ir platiems juostiniams pjūklams, pjovimo diskams, obliavimo peiliams ir kitiems medienos pjovimo įrankiams. Taip pat bus pristatyti ir pjūklų galandymo ir paskirstymo įrankiai.

Kviečiame aplankyti „Wood-Mizer“ stendą parodoje LIGNA MESSE Hanoveryje 2019 m. nuo gegužės 27 iki 31 d. Oranžinis stendas Nr. FG K44 yra atviroje aikštelėje tarp 25 ir 27 paviljono.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti