Naujienos

Thursday, August 30, 2018

Naujos medienos pjovimo staklės „Wood-Mizer LT70WIDE“: dabar su PLAČIA pjovimo galva ir PLAČIU juostiniu pjūklu!

„Wood-Mizer“ pristato naujas hidraulinių juostinių staklių LT70 priedus, šiose staklėse dabar galima įrengti PLAČIĄ pjovimo galvą ir 50 mm pločio juostinį pjūklą.

Tie pjovėjai, kurie nori pjauti didelio diametro rąstus ir gaminti platesnes lentas bei tašus, turės galimybę užsisakyti stakles LT70 su PLAČIA pjovimo galva. PLATI pjovimo galva padidina pjūvio ploti iki 86 cm.

Be to, dabar standartinėse staklėse LT70 galima įrengti PLAČIUS skriemulius 50 mm pločio pjūklui, kuris montuojamas tiesiai ant skriemulių, t. y. be „plaukiojančių“ diržų. Platūs skriemuliai 50 mm pločio pjūklui gali būti įrengti ir įprastose LT70 staklėse, ir tokiose, kuriose yra plati pjovimo galva.

Šie nauji staklių LT70 priedai praplečia gaminamų medienos ruošinių parametrus, iš esmės pjūvio plotį ir bendrą staklių funkcionalumą.

Staklėmis LT70WIDE (su plačia pjovimo galva) pjaunamos medžiagos matmenys:
• Maksimalus rąsto diametras 105 cm
• Maksimalus pjūvio plotis 86 cm
• Maksimalus pagaminamo tašo plotis 78 cm
• Maksimalus pjaunamo rąsto ilgis priklauso nuo rėmo tipo:
- S rėmas – 4,8 m
- M rėmas – 6,1 m
- L rėmas – 8,4 m

„Bendrovė „Wood-Mizer“ visada siekia pateikti medienos apdirbėjams geriausius techninius sprendimus šioje industrijoje, – tvirtina Robertas Baginskis, Lenkijos įmonės „Wood-Mizer Industries“ prezidentas. – Naujosios medienos pjovimo staklės LT70WIDE suteikia pjovėjams galimybę platesnės apimties medienos ruošinius ir siekti tokių gamybos rezultatų, kurių paprastai tikimasi iš brangesnių plačiajuosčių staklių.“Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti