Naujienos

Naujos dvipjūklės kraštų pjovimo staklės EG100 iš „Wood-Mizer“

Tuesday, October 30, 2018

Naujos dvipjūklės kraštų pjovimo staklės EG100 iš „Wood-Mizer“

„Wood-Mizer“ pristato rinkai naujas pailgintas apipjaustymo stakles EG100 su dviem cirkuliaciniais pjūklais ir elektriniu 5,5 kW arba 7,5 kW varikliu.

„Tai ekonomiškas sprendimas ir puikus priedas tokioms mažos arba vidutinės galios staklėms kaip LT10, LT15, LT20, – sakė „Wood-Mizer“ gamyklos Lenkijoje komercijos direktorius Kšištofas Kropidlovskis. – Kraštų pjovimo staklės yra vienas paprasčiausių būdų padidinti medienos pjovimo staklių našumą, o su EG100 šis tikslas pasiekiamas už nedidelę kainą.“ Šios medienos pjovimo staklės perdirba iki 50 mm storio ir 520 mm pločio lentas į apipjaustytas lentas iki 300 mm pločio.

Standartinėje komplektacijoje yra du cirkuliaciniai pjūklai, iš kurių vienas pritvirtintas prie veleno, o antrojo padėtis reguliuojama. Atstumas tarp pjūklų reguliuojamas rankiniu būdu. Lenta paduodama ir išimama per juostinį konvejerį su viršutiniais tvirtinimo ritinėliais.

Pagal užsakymą kraštų pjovimo staklėse EG100 gali būti įrengtas benzininis 14 AG variklis.

Naujosios EG100 staklės papildo bendrovės „Wood-Mizer“ kraštų pjovimo staklių asortimentą, kuriame yra EG250, EG300 ir EG350 modeliai, taip pat pramoninės kraštų pjovimo staklės TITAN. Šiuo metu populiariausios yra EG300 kraštų pjovimo staklės, nes jei tik reikia, jas galima lengvai permontuoti į daugiapjūklį su penkiais cirkuliaciniais pjūklais.Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti