Naujienos

Naujas lazerinis kodas ir naujas pakuotės dizainas „Wood-Mizer“ pjūklams

Thursday, September 5, 2019

Naujas lazerinis kodas ir naujas pakuotės dizainas „Wood-Mizer“ pjūklams

„Wood-Mizer“ į gamybos procesą įdiegė naują juostinių pjūklų žymėjimo sistemą. Nuo 2019 m. balandžio 8 d. visi juostiniai pjūklai, pagaminti „Wood-Mizer“ gamykloje Lenkijoje, pažymėti nauju moderniu pramoniniu lazeriu. „Wood-Mizer“ juostiniai pjūklai nebežymimi graviravimo metodu.

Lazerinė kodo technologija yra spartesnė ir ne tik pagerino pjūklo gamybos procesą, bet ir padeda pirkėjams lengviau nustatyti juostinių pjūklų specifikacijas. Pjūklai žymimi kas tris metrus. Naujoji žymėjimo sistema buvo išbandyta ir nenustatyta jokio poveikio pjūklo veikimo laikui ar kokybei.

Naujajame pjūklo kode yra ši informacija:
• Gamintojo pavadinimas (1)
• Pjūklo tipas (2)
• Plotis ir storis (3)
• Pjūklo profilis (4)
• Įlankos serijos numeris (5)

Be naujos ženklinimo sistemos, „Wood-Mizer“ taip pat pertvarkė pjūklų pakuočių dizainą.


Pjūklo „DoubleHARD“ žymėjimas. Panašus kodas naudojamas „RazorTIP“, „BiMETAL“ ir „MaxFLEX“ pjūklams.


Pjūklo „SilverTIP“ žymėjimas.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti