Naujienos

Naujas juostinis „Wood-Mizer“ pjūklas „Vortex“: ne tik pjauna, bet ir pašalina pjuvenas!

Wednesday, November 14, 2018

Naujas juostinis „Wood-Mizer“ pjūklas „Vortex“: ne tik pjauna, bet ir pašalina pjuvenas!

Bendrovė „Wood-Mizer“ praneša apie savo naują juostinio pjūklo dantų geometrijos kūrimo būdą. Naujasis „Vortex“ pjūklas su unikaliu profiliu pasižymi tuo, kad pjaudamas taip pat pašalina pjuvenas ir lentos paviršius lieka švarus. Pirmiausia šis technologinis sprendimas naudingas tiems medienos apdirbėjams, kurie gamina produkciją iš maksimaliai švarių ruošinių.

Juostinis pjūklas „Vortex“ sumažina arba visai panaikina poreikį papildomai nuo ruošinių valyti pjuvenas. Padėklų ir konteinerių gamintojams tai galimybė sutaupyti, nes nebereikia rankomis arba vakuuminiu būdu valyti padėklų plokščių.

Išpjovus pjūklu „Vortex“ ir lentos paviršius, ir jos kraštai būna lygūs ir švarūs. Be to, pjūklu „Vortex“ pasiekiama puikių rezultatų pjaunant ir minkštų, ir kietų rūšių medieną, pavyzdžiui, eglės, ąžuolo ir uosio, kurią sunku pjauti kitais pjūklais.

Padėklų gamintoja amerikiečių bendrovė „Coomer & Sons Sawmill“ išbandė „Vortex“ pjūklą per gamybos procesą. Jos savininkas Jeffas Coomeris teigia: „Pjūklas „Vortex“ iš pjūvio vietos pašalina apie 98–99 % pjuvenų. Tad tikrai padaro įspūdį tai, kiek pjuvenų pašalinama palyginti su įprastu pjūklu.“

Paulas Smithas iš amerikiečių bendrovės „Smith Sawmill Service“ taip pat pakomentuoja: „Naujasis „Vortex“ pjūklas atlieka didžiulį darbą pašalindamas pjuvenas nuo pjovimo ruošinių. Tai potenciali galimybė lentpjūvėms sutaupyti išlaidas.“

Šiuo metu galima įsigyti įvairaus ilgio pjūklų „Vortex“, kuriuos gamina „Wood-Mizer“.Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti