Naujienos

Wednesday, August 8, 2018

Naujų LX450 staklių konstrukcija suteikia pjovimo galvai stabilumo

Bendrovė „Wood-Mizer“ nuolat tobulina savo produkciją ir per 35 veiklos metus pateikė rinkai keletą juostinių medienos pjovimo staklių serijų. Tačiau naujos LX450 staklės sukurtos naudojant visiškai naują konstrukcijos bazę, kurios „Wood-Mizer“ anksčiau niekada negamino.

Bendrovė „Wood-Mizer“ pradėjo gaminti juostines stakles LX450 ir dėl to tapo unikali, nes savo klientams siūlo galimybę rinktis arba vieno bėgio, arba dviejų bėgių pjovimo galvos sistemą.

„Wood-Mizer“, gamindama šias naująsias stakles, išsaugojo LT serijai būdingus privalumus, tik LX450 turėdama du bėgius gali pjauti ruošinius iki 80 cm pločio, o pjūvio gylis yra 41 cm.

„Daug metų „Wood-Mizer“ pasaulyje buvo vienintelė bendrovė, kuri gamino juostines medienos pjovimo stakles su vieno bėgio rėmu ir konsoline pjovimo galvos tvirtinimo sistema. „Wood-Mizer“ turi keletą šios technologijos patentų. Apie 75 000 tokios konstrukcijos „Wood-Mizer“ medienos pjovimo staklių šiuo metu dirba visame pasaulyje, – teigia Robertas Balinskis, „Wood-Mizer Industries“ gamyklos Lenkijoje direktorius. – Kiekvienas pjovėjas turi savų įpročių ir įrangos poreikių, todėl ir nutarėme sukurti naująją „Wood-Mizer“ staklių seriją LX. Dabar atsirado galimybė rinktis arba vieno bėgio staklių dizainą iš LT serijos, arba dviejų bėgių iš serijos LX ir dar papildomai gauti mūsų pramonėje geriausią techninę priežiūrą, kuria pasižymi „Wood-Mizer“.

Raktinis LX450 staklių elementas – tai stabili konstrukcija „xFRAME“. Ant šio rėmo laikosi valdymo pultas, variklis ir pjovimo galva, o operatoriui užtikrinama puiki pjovimo zonos apžvalgos galimybė. Pjovimo agregatas suprojektuotas taip, kad būtų galima pjauti plačius ruošinius ir pjūvis būtų gilus, jis juda per du sutvirtintus plieninius bėgius, privirintus prie staklių sijų.

Standartinį LX450 staklių komplektą sudaro elektrinis pjovimo galvos maitinimas ir jos judinimas aukštyn / žemyn, hidraulinė rąstų pakrovimo sistema su dvipusiu grandininiu apvertimo įtaisu, valdymo pultas su įrengtu elektroniniu valdikliu „Setworks“, šešios reguliuojamos staklių atramos, paruoštų lentų nustūmimo sistema, elektrinis pjovimo pločio nustatymo įrenginys, hidraulinė pjūklo įtempimo sistema, pjūklo sutepimo sistema, palaikomieji pjūklo rateliai ir automatinio užvedimo funkcija. Papildomai galima užsisakyti žievės skutiklį, elektroninę sistemą „Accuset“ ir nuotolinio valdymo pultą, kuris montuojamas staklių gale.

LX450 specifikacija
• Variklio pasirinkimas– elektrinis 11, 15 arba 18,5 kW.
• Maksimalūs rąsto matmenys: diametras 92 cm x ilgis 6,4 m
• Pjūvio plotis – 80 cm, pjūvio gylis – 41 cm
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti