Naujienos

MP260: keturpusės obliavimo ir profiliavimo staklės „Wood-Mizer“

Wednesday, September 26, 2018

MP260: keturpusės obliavimo ir profiliavimo staklės „Wood-Mizer“

Naujomis staklėmis MP260 medienos apdirbimo įmonės gali pagaminti daug įvairios medienos produkcijos.

Keturpusės obliavimo ir profiliavimo staklės MP260 – tai kompaktiška įranga, sukonstruota profesionaliems medienos apdirbėjams, dailidėms ir staliams, dirbantiems statybose. Už prieinamą kainą ir paprastos eksploatuoti staklės MP260 sulygina ir obliuoja lentos paviršių iš visų keturių pusių per vieną procesą. Kai jos naudojamos per gamybos procesą, yra galimybė gaminti daug įvairios produkcijos: grindų dangos, obliuotos lentos, stogo elementai, baldų rėmai, dailylentės, durų ir langų rėmai, baldų detalės ir daug kitų.

МР260 konstrukcijos ypatumai
• Keturpusis obliavimas ir sulyginimas per vieną procesą.
• Dideli apdirbamos medžiagos matmenys: plotis – 260 mm, aukštis – 100 mm.
• Jei obliuojama viena arba dvi pusės, ruošinio matmenys gali būti dar didesni.

„Obliavimo ir profiliavimo staklės MP260 – tai puikus „Wood-Mizer“ staklių kompanionas, – tvirtina Robertas Balinskis, Lenkijos bendrovės „Wood-Mizer Industries“ prezidentas. – Turėdami gamykloje stakles ir MP260, mūsų klientai gali gaminti iš medienos būtent tai, ko reikia jų užsakovams. Taigi jie pradeda nuo rąsto ir tęsia procesą iki gatavos produkcijos su didele pridėtine verte. O tai reiškia daugiau pelno medienos apdirbėjams.“

Staklės MP260 pristatomos ant padėklo ir yra lengvai montuojamos. „Wood-Mizer“ papildomai savo asortimente siūlo obliavimo ir profiliavimo peilius, taip pat išmetimo agregatus drožlėms šalinti.

Dėl obliavimo ir profiliavimo staklių MP260 bendrovės „Wood-Mizer“ pozicijos sustiprėja kaip pasaulinės medienos pjovimo staklių gamintojos, kuri dabar gamina visą spektrą įrangos, galinčios paversti rąstus medienos ruošiniais, o tada po gamybos procesų – galutine medienos produkcija.Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti