Naujienos

Medienos pjovimo linija TITAN Lenkijos įmonėje „MEBLOHIT“

Friday, August 21, 2020

Medienos pjovimo linija TITAN Lenkijos įmonėje „MEBLOHIT“

Dėl TITAN medienos pjovimo linijos Lenkijos padėklų gamintoja padidino produktyvumą ir išlaikė tą patį darbuotojų skaičių.

„MEBLOHIT“ – Lenkijos bendrovė, kuri jau daug metų gamina medinius padėklus. Tai labai sudėtinga pramonės šaka, kurioje gamybos efektyvumas yra pagrindinis sėkmės veiksnys. Bendrovės savininkas Janas Zawada per metus tapo gamybos efektyvumo didinimo ekspertu.

„Iš pradžių mes naudojome cirkuliacinį pjūklą. Efektyvumas buvo nedidelis, todėl nusipirkome savo pirmąsias juostines stakles su siauru pjūklu, o vėliau dar vienas, kad padidintume našumą“, – sako Janas Zawada.Laikui bėgant tapo aišku, kad norint neatsilikti nuo rinkos ir nuo konkurentų, reikalingos tolesnės investicijos. Atsižvelgiant į Lenkijos darbo rinkos būklę, prioritetų sąraše buvo numatyta didinti produktyvumą, bet išlaikyti tą patį darbuotojų skaičių.

Dabar labai sunku gauti žmonių, todėl vienas iš mūsų reikalavimų naujai įrangai buvo padidinti gamybos efektyvumą, bet nedidinti darbuotojų skaičiaus“, – sako jis. „Tiesą sakant, todėl pasirinkome „Wood-Mizer“ TITAN liniją.„Wood-Mizer“ TITAN medienos pjovimo linijos suprojektuotos individualiai konkrečiai gamybai. „Meblohit“ turima TITAN linija susideda iš vertikalių dvigubų staklių TV6000 su pneumatiniu rąstų sukikliu (1), daugiapjūklių staklių MR3000 su tašo centravimo ant rėmo sistema (2), horizontalių juostinių skirstymo staklių HR500, rąstų pakrovimo rampos (3), gaubtinių lentų konvejerio (4), operatoriaus platformos (5) ir pjuvenų surinkimo konvejerio (6), kuris pravažiuoja po staklėmis per visą liniją.

Ši konfigūracija užtikrina efektyvų mažo skersmens rąstų, taip pat plokščių apdorojimą.

„Daugiausia dirbame su 2,5 metro ilgio ir 15–45 cm skersmens pušų ir eglių rąstais, o „Wood-Mizer“ specialiai mums sukurtas įrangos išdėstymas idealiai tinka mūsų užduotims“,–- sako ponas Zawada.

Patobulinimai prasidėjo jau pradiniame projekto etape. Anksčiau per vieną aštuonių valandų pamainą supjaudavo apie 60 m3 rąstų. Dabar produktyvumas padidėjo 1,5 karto, iki 90 m3 per pamainą. Dėl TITAN linijos mes žymiai padidinome efektyvumą ir nereikėjo samdyti papildomų darbuotojų. Tai mums labai svarbu“, – sako ponas Zawada.

Jis jau galvoja apie kitas investicijas –- linijos papildymą dar vienomis pjaustymo staklėmis ir apie išplėstą rąstų rūšiavimo sistemą. „Kitais metais planuojame įrengti dar keletą „Wood-Mizer“ staklių. Pagal mano skaičiavimus tai leis mums padidinti našumą iki 120 m3 medienos per pamainą ir išlaikyti tą patį darbuotojų skaičių“, – sako jis.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti