Naujienos

Tuesday, September 18, 2018

LT15START: pačios mažiausios ir pigiausios staklės „Wood-Mizer“ gavo naują pavadinimą

„Wood-Mizer“ stabdo LT10 modelio gamybą ir vietoje jo prie LT15 serijos prideda LT15START modelį.

Juostinės rąstų pjovimo staklės LT15START— tai už prieinamą kainą parduodamos tvirtos konstrukcijos staklės su paprastomis funkcijomis, puikiai tinkančios pjauti rąstus pradedantiesiems. Standartinės komplektacijos LT15START gali pjauti iki 70 cm skersmens ir iki 5,4 m ilgio rąstus. Norint pjauti ilgesnius rąstus, reikiamam ilgiui pasiekti, būtina pridėti papildomas rėmo sekcijas.

Pjovimo galva yra stumdoma, o pjovimo galvos aukštis nustatomas sukimo rankena.

Siauras juostinis pjūklas gali pjauti medieną suvartodamas minimalų energijos kiekį, taigi 5,5 kW elektrinis variklis yra pakankamai galingas pjauti daugumai medienos rūšių. Staklėse LT15START taip pat galima įrengti 14 AG benzininį variklį.

Kadangi LT15 ir LT10 staklių modeliai yra labai panašūs, LT15START bus gaminamas vietoje LT10 kaip pats mažiausias ir pigiausias „Wood-Mizer“ modelis; jis puikiai tinka pjauti medieną be didelių investicijų, yra patikrintos kokybės ir jam teikiama garantinė techninė priežiūra. LT10 modelio gamyba nutraukiama, juo nebebus prekiaujama Europoje.

Juostinės rąstų pjovimo staklės LT15START jau prekyboje. Susisiekite su mumis norėdami gauti komercinį pasiūlymą.Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti