Naujienos

Lenkijos aukščiausios kokybės baldų gamykla užkariauja rinką su „Wood-Mizer“ medienos pjovimo staklėmis WB2000

Thursday, January 21, 2021

Lenkijos aukščiausios kokybės baldų gamykla užkariauja rinką su „Wood-Mizer“ medienos pjovimo staklėmis WB2000

Gamykla FAGUS iš Lenkijos vietovės Sepolno-Krajenskie yra šeimos įmonė, turinti senas tradicijas ir kartų patirtį. Gamykla specializuojasi medžio masyvo baldų, daugiausia ąžuolo ir buko, gamyboje. Šie aukščiausios kokybės baldai skirti miegamiesiems, svetainėms ir valgomiesiems.

Kiekvienas dirbinys iš tikrųjų yra meno kūrinys ir išsiskiria išvaizda bei stiliumi. „Mūsų baldai yra vienetiniai. Neįmanoma sukurti vienodų medinių komodų ar spintų, kad jos būtų identiškos“, – sako bendrovės bendrasavininkis Kacperas Zieminskis. „Mes stengiamės panaudoti visas medienos savybes itin moderniame dizaine. Dauguma baldų šiais laikais yra pagaminti iš medžio drožlių plokštės, tačiau ne mūsų gamykloje. Turėtumėte tai pamatyti ir paliesti rankomis, kad suprastumėte, kad mediena yra unikali, nepakartojama medžiaga, ir tai yra didžiausias jo grožis.“
Bendrovės FAGUS bendrasavininkiai ir broliai Mateuszas ir Kacperas Zieminskiai tęsia savo protėvių darbą. Jų seneliai pradėjo šeimos medienos verslą, prieš daugelį metų nusipirkę pirmąsias medienos pjovimo stakles. Vėliau tėvas įkūrė įmonę, kurioje broliai dirba nuo 2013 m. „Vaikystėje mes bėgiojome dirbtuvių kieme ir kalėme vinis į lentas“, – prisimena Kacperas.Visi šeimos nariai yra atsakingi už įmonės valdymą – jie palaiko vienas kitą, analizuodami įvairias problemas ir bandydami rasti geriausius sprendimus. Broliai pradėjo dalyvauti bendrame versle, darydami paprasčiausius dalykus: žaidė šalia dirbtuvės, tvarkydavo pjuvenas ir pamažu mokėsi surinkti baldus. Dabar akivaizdu, kad jaunystėje prasidėjusi aistra medienos apdirbimui laikui bėgant virto patirtimi ir įsipareigojimu siekti tikslo. Jie žino, kaip įvykdyti individualius ir sudėtingus klientų užsakymus, kaip sukurti neįprastus ir unikalius baldus.
Ne tik šeimos įmonėje įgyta patirtis ir įgūdžiai padėjo jiems pasisekti šioje srityje, bet ir pomėgiai bei, svarbiausia, išsilavinimas. „Aš daug metų profesionaliai užsiėmiau olimpiniu buriavimu, – sako Kacperas. – Savo svajones įgyvendinau dalyvaudamas olimpinėse žaidynėse ir iškovodamas medalius tarptautinėse varžybose. Sportas padėjo formuoti mano charakterį ir padarė mane disciplinuotą, ryžtingą ir siekiantį tikslų. Sportas taip pat išmokė mane bendrauti su žmonėmis, nes treniravausi tarptautinėse komandose.“ Tai padėjo Kacperui išmokti užsienio kalbų, o tai buvo naudinga versle palaikant kontaktus tarptautinėse rinkose.Jo brolis Mateuszas baigė Poznanės gamtos mokslų universitete specialybę „Medienos apdirbimo technologija“. Todėl broliai puikiai pasiskirstė atsakomybes versle. Kol Kacperas rūpinasi gerais santykiais su užsienio klientais, Mateuszas kontroliuoja gamybą. Jis supranta technologijas ir moka kurti naujus projektus. „Mes naudojame kiekvieną laisvą minutę, net ir tiesiog eidami koridoriumi, kad aptartume, ką dar būtų galima patobulinti“, – sako Kacperas.

Brolių Zeminskių įmonė sėkmingai vystosi ir investuoja. Jie neseniai pastatė naujas dirbtuves ir įrengė pramonines „Wood-Mizer“ medienos pjovimo stakles. „WB2000 plačiajuostės staklės puikiai tinka mūsų moderniausioms linijoms. Gamykloje turime 10 kompiuteriu valdomų medienos džiovinimo kamerų, išilginį daugiapjūklį, keletą pjūklų medinėms plokštėms, 2 keturpuses obliavimo ir formavimo stakles, 4 CNC stakles, CNC gręžimo stakles, platų juostinį šlifuoklį, keletą presų medienai klijuoti ir tepimo liniją“, – aiškina Mateuszas.
„Nusprendėme įsigyti stakles WB2000, nes jos būtinos pradiniame gamybos etape pjaunant didelius rąstus. Šios investicijos daugiausia buvo skirtos produktyvumui didinti. Mes bendradarbiaujame su „Wood-Mizer“ nuo tada, kai pradėjome savo verslą. Pirmosios staklės, kurias senelis nusipirko, buvo iš „Wood-Mizer“, o naujausias WB2000 yra ketvirtosios „Wood-Mizer“ staklės, kurias įsigijo mūsų įmonė. Investicijos į WB2000 visiškai pasiteisino, nes mes iš tikrųjų padidinome produktyvumą 10–15 %, palyginti su ankstesne įranga“, – sako Mateuszas. „Naujojo cecho statyba buvo glaudžiai susijusi su WB2000 pirkimu, o„ Wood-Mizer“ inžinierių sukurti sprendimai pagerino darbo eigą ir, dar svarbiau, sumažino kelių gamybos etapų poreikį.“„Be to, nusprendėme investuoti į du rūšiavimo stalus, kad būtų lengviau atskirti apdorotą medieną į tris srautus. Tie stalai yra nepaprastai naudingi klasifikuojant medžiagas, jau nekalbant apie „Wood-Mizer“ inžinierių sukurtas pasvirusias mėginių ėmimo rampas, leidžiančias staklėms dirbti beveik 8 valandas su vienu sustojimu, kad būtų pakeisti ašmenys“, – aiškina Mateuszas. „Techninė šios mašinos konstrukcija visiškai atitinka mūsų poreikius, nes rąstai yra dideli ir sunkūs, todėl ši mašina gali juos lengvai pjauti. Tai yra būtent tai, ko mums reikia“, – sako Kacperas.
Paklaustas, kodėl pasirinko „Wood-Mizer“ stakles, Mateuszas sako: „Mes turime gerą patirtį, „Wood-Mizer“ niekada mūsų nenuvylė, todėl nusprendėme įsigyti dar vienas šios įmonės stakles. Mes vertiname bendradarbiavimą su „Wood-Mizer“. Mes naudojome šią įrangą daugelį metų ir visada sulaukiame profesionalių paslaugų ir palaikymo. Manau, kad „Wood-Mizer“ yra verslo partneris, kuriuo tikrai galima pasitikėti.“Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti