Naujienos

Kaip pasirinkti tinkamą „Wood-Mizer“ juostinį pjūklą

Wednesday, April 21, 2021

Kaip pasirinkti tinkamą „Wood-Mizer“ juostinį pjūklą

„Wood-Mizer“ juostiniai pjūklai gaminami Europoje, jų veikimas patikrinamas per 100 testų ir bandymų, pradedant žaliavos pasirinkimu ir baigiant galandimu. Kiekvienas „Wood-Mizer“ pjūklas yra gamykloje prijungtas prie kompiuterio valdomos įrangos ir galandamas naudojant aukščiausio lygio šlifavimo technologiją, kad būtų užtikrinta aukščiausia kokybė. Suderinami su įvairių markių juostiniais pjūklais, „Wood-Mizer“ juostiniai pjūklai užtikrina aukštą kokybę, tikslumą ir produktyvumą. „Wood-Mizer“ gamina bet kokio ilgio specialius juostinius pjūklus.

Wood-Mizer juostinių pjūklų dantų profiliai

„Wood-Mizer“ gamina juostinių pjūklų ašmenis su keliais dantų profilio variantais skirtingoms medienos rūšims.

•    4/32 Šis dantų profilis skirtas pjauti užšalusią arba labai kietą medieną, tokią kaip akacija, bukas, ąžuolas, skroblas, uosis. Šie pjūklai žiemą puikiai veikia pramoninėse lentpjūvėse.
•    7/34, 7/39 ir 7/47     Pjūklais su šiais dantų profiliais rekomenduojama pjauti kietmedžius. Jie geriau veikia mašinose su galingais varikliais.
•    9/29 Šis profilis skirtas pjauti sušalusį, iš dalies užšalusį arba didelio pluošto tankio kietmedį, pvz., akaciją, ąžuolą, skroblą ir uosį.
•    10/30 Tai yra populiariausias ir universaliausias „Wood-Mizer“ dantų profilis. Šio profilio pjūklai vienodai gerai pjauna minkštą ir vidutinio kietumo medieną, taip pat kietą medieną, pavyzdžiui, beržą, buką, klevą, liepą, pušį ir tuopą.
•    13/29 Šis danties profilis yra specialiai sukurtas šviežiai pjaustomiems spygliuočių medienos rąstams su netaisyklingomis struktūromis, pavyzdžiui, pušies ir eglės.
•    „Vortex“  „Wood-Mizer“ sukūrė unikalų dantų profilį pavadinimu „Vortex®“. „Vortex“ yra naujos kartos specializuoti pjūklai, kurie tuo pačiu metu gali pjauti medieną ir pašalinti pjuvenas, taip gaunamas švarus lentos paviršius, kuris yra svarbus padėklų gamykloms. Pjuvenų valymas iš padėklų yra atskira operacija, dažnai atliekama rankiniu būdu. Naudojant „Vortex“ ašmenis, šis valymo žingsnis gali būti sutrumpintas, palengvintas ar net pašalintas iš proceso, o tai sumažina eksploatavimo išlaidas.


„Wood-Mizer“ juostinių pjūklų serija

Be danties profilio, dar vienas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti renkantis optimalų pjūklą savo juostinėms staklėms, yra medžiaga, iš kurios pagamintas pjūklas. „Wood-Mizer“ siūlo kelių rūšių plieno skirtingų charakteristikų peilius.

„RazorTIP“
„RazorTIP Stellite®“ yra juostiniai pjūklai su stelitiniais dantimis, pasižymintys puikiu atsparumu dilimui, atlaikantys pakartotinį galandimą ir naudojami ilgiau nei standartiniai pjūklai, net pjaunant kietą atogrąžų rūšių medieną, džiovykloje džiovintą medieną, struktūrinę medieną ir abrazyvinę medieną. Pjūklai „RazorTIP“ pagaminti iš gausiai legiruoto plieno, dantų galiukai dengti stelitu.
•    Dantys yra atsparesni atšipimui nei pjūklų iš legiruotojo plieno
•    Galandamas CBN disku

„BiMETAL“
„BiMETAL“ juostiniai pjūklai gaminami iš dviejų rūšių plieno: legiruotojo plieno pjūklo korpusui ir HSS dantų galiukams. Iš pradžių plieno vielos danties medžiaga lazeriu privirinama prie pjūklo ašmenų ir tada suformuojama į norimą danties profilį. „BiMETAL“ pjūklai paprastai naudojami pirminiam pjovimui ant mobilių ar pramoninių lentpjūvių. Jie išlieka aštrūs tris kartus ilgiau nei anglinio plieno peiliai ir gali būti kelis kartus galandami CBN šlifavimo disku. „BiMETAL“ juostinių pjūklų naudojimo laikas ilgesnis nei daugumos iš anglinio plieno ir legiruotųjų peilių ir yra skirti pramoniniam pjovimui.
•    Galandamas CBN disku
•    „BiMETAL“ juostinius pjūklus galima gaminti „BiMETAL Standard“/„BiMETAL Extreme“, „BiMETAL Standard Hard“/„BiMETAL Extreme Hard“ versijų.

„MaxFLEX“
„MaxFLEX“ – tai aukščiausios klasės juostinis pjūklas, skirtas pirminiam ir antriniam pjovimui, kai reikia maksimalaus pjovimo disko naudojimo laiko. Pagaminti iš aukščiausios kokybės legiruotojo plieno, „MaxFLEX“ peiliai siūlo maksimalų lankstumą ir ilgaamžiškumą. Jie daugiausia naudojami mobiliems ir pramoniniams juostiniams pjūklams. Juos taip pat galite naudoti ant kelių galvučių pertraukiklių.
•    Galandamas CBN disku
•    Medžiagos kietumas panašus į „DoubleHARD“

„DoubleHARD“
„DoubleHARD“ juostiniai pjūklai yra pagaminti iš legiruotojo plieno ir yra skirti mobilioms, stacionarioms ir pramoninėms lentpjūvėms. Derindami kietesnius legiruotojo plieno ir indukciniu būdu sukietintus dantis, „DoubleHARD“ peiliai suteikia dvigubai stipresnį ir dvigubai ilgesnį naudojimo laiką nei standartiniai anglinio plieno pjūklai. Jas galima pagaląsti CBN šlifavimo disku. „DoubleHARD“ juostiniai pjūklai yra tvirti universalūs spygliuočių, kietmedžio, suktos ir užšalusios medienos peiliai.
•    Tvirtesni nei anglinio plieno pjūklai
•    Patvari medžiaga, netrupa
•    Ilgalaikis peilis net po pakartotinio šlifavimo

„SilverTIP“
Juostiniai pjūklai „SilverTIP“ gaminami iš spyruoklinio anglinio plieno siekiant užtikrinant didelį lankstumą ir ilgaamžiškumą. Šie pjūklai gali būti naudojami tiek mobiliosiose, tiek pramoninėse juostinėse staklėse. Jie taip pat tinka pjauti rąstams juostiniais daugiapjūkliais. Šie pjūklai galandami CBN ašmenimis, tačiau jie paprastai turi mažiau šlifavimo įrankių nei peiliai, pagaminti iš kietesnio, legiruotojo plieno, pavyzdžiui, „DoubleHARD“. Juostiniai pjūklai „SilverTIP“ idealiai tinka ekonomiškam pjovimui, pirminiam ir antriniam pjovimui, taip pat didelio tūrio pjovimui.
•    Minkštesnis nei iš legiruotojo plieno

„StartCUT“
„Wood-Mizer“ išleido „StartCUT“ seriją kaip nebrangius juostinius pjūklus savo asortimente. „StartCUT“ peiliai gaminami iš indukcinio grūdintojo spyruoklinio anglinio plieno, kuris yra nustatytas ir galandamas gamykloje. „StartCUT“ yra protingas pasirinkimas toms lentpjūvėms, kurioms kaina yra pagrindinis veiksnys. „StartCUT“ yra nebrangūs vidutinio lygio pjūklai iš visame pasaulyje žinomo gamintojo.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti