Naujienos

Kaip paruošti juostines medienos pjovimo stakles žiemos darbams

Wednesday, January 6, 2021

Kaip paruošti juostines medienos pjovimo stakles žiemos darbams

Medieną pjauti šaltu oru gali būti nelengva, tačiau jei tinkamai paruošite medienos pjovimo stakles ir pereisite prie žieminių pjūklų, pjauti šaltu oru nebus problemiška.


Paruoškite pjūklo plovimo sistemą

1. Išimkite plovimo skysčio rezervuarą ir padėkite ant lygaus paviršiaus.2. Ištuštinkite vandens rezervuarą.

3. Užpildykite rezervuarą automobilių stiklų plovimo skysčiu, kuris tinkamas naudoti esant –20 laipsnių ir žemesnei temperatūrai.4. Kai rezervuaras pilnas stiklų plovimo skysčio, vėl užsukite dangtelį ir įdėkite jį į medienos pjovimo stakles.

5. Atidarykite vožtuvą virš pjūklo, kad išpiltumėte pjūklo plovimo sistemoje likusį vandenį. („Wood-Mizer“ staklėms su priverstiniu dvipusio pjūklo praplovimo funkcija įjunkite stakles perjungimo jungikliu 3 padėtyje, įsitikinkite, kad galvos padavimo greitis yra 0, kad ji nejudėtų, ir įjunkite „LubeMizer“.)6. Įsitikinkite, kad iš plovimo žarnos teka tik plovimo skystis.Paprastus juostinius pjūklus pakeiskite „žieminiais“

1. Naudokite juostinius pjūklus su 4/32, 7/34, 7/39 arba 9/29 dantų profiliais.

2. Kad pjaunama būtų kuo kokybiškiau, rekomenduojame 32 mm pjūklą.

3. Kai rąstai sušąla, minkšta spygliuočių mediena pjaunant įgyja tokių pat savybių, kaip ir kietmedis, todėl jiems pjauti naudojami tie patys kietmedžio pjūklai.


Stebėkite galvos padavimo greitį ir medienos būklę


1. Pjaudami visiškai sušalusius rąstus, išlaikykite pastovų galvos padavimo greitį.

2. Jei rąstas sušalęs tik iš dalies, reikia sumažinti padavimo greitį.

3. Atkreipkite dėmesį į išpjautos lentos paviršiaus kokybę. Jei tai jūsų netenkina, turite pakeisti pjūklą su kitu danties profiliu arba pakeisti galvos padavimo greitį.

Kaip visada, patikrinkite staklių nustatymus ir, jei medienos pjovimo staklės veikia atviroje vietoje, kai nenaudojate, uždenkite pjūklo galvą apsauginiu dangteliu.

Šie patarimai padės jums dirbti su „Wood-Mizer“ juostinėmis medienos pjovimo staklėmis be rūpesčių visą žiemos sezoną!Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti