Naujienos

Kaip pakeisti staklių juostinį pjūklą ant skriemulių?

Wednesday, November 24, 2021

Kaip pakeisti staklių juostinį pjūklą ant skriemulių?

Juostinio pjūklo keitimas yra viena iš pagrindinių juostinių staklių techninės priežiūros užduočių. Laikydamiesi toliau pateiktų patarimų galėsite greitai, saugiai ir teisingai pritvirtinti naują peilį prie skriemulių.

1. Prieš pradėdami keisti ašmenis, įsitikinkite, kad išjungėte pagrindinį staklių jungiklį.

2. Pjovimo pločio nustatymo rankeną pastumkite į kraštinę padėtį (maksimalus pjovimo plotis).

3. Atidarykite skriemulių apsaugą, kad patektumėte prie pjūklo ašmenų.4. Atlaisvinkite pjūklo juostos įtempimą sukdami įtempimo varžtą tol, kol skriemulys nuslinks atgal, ir galėsite nuimti pjūklą nuo skriemulių.

5. Nuimkite pjūklą nuo skriemulių ir vietoje jo ant skriemulių uždėkite naują diską.

6. Montuodami ašmenis įsitikinkite, kad dantys nukreipti pjuvenų išmetimo kryptimi.

7. 32 mm pločio juosta turi būti uždėta ant skriemulių taip, kad siauriausia pjūklo dalis danties lizde išsikištų 3 mm nuo priekinio skriemulio krašto. 38 mm pločio juostos tarpas turėtų būti 4–5 mm.8. Uždarykite skriemulių apsaugus.

9. Sureguliuokite juostos įtempimą. Tinkamų pjūklo įtempimo parametrų palaikymas prailgina pjūklo naudojimo laiką. Rekomenduojamas pjūklo įtempimo vertes rasite savininko vadove ir jos priklauso nuo pjūklo tipo.Atminkite, kad pjovimo laikas iš viso neturėtų viršyti 1,5 valandos. Baigę dirbti su staklėmis, būtinai atlaisvinkite juostos įtempimą.

Laikydamiesi pirmiau pateiktų patarimų galėsite prailginti pjūklo naudojimo laiką ir padidinti pjovimo tikslumą.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti