Naujienos

Kaip pagerinti varpo skambesį

Wednesday, December 23, 2020

Kaip pagerinti varpo skambesį

Bendrovę „Bachert“ 1725 m. įkūrė Kasparas Bachertas pietvakarių Vokietijoje. Ir nors nuo to laiko praėjo beveik 300 metų, bendrovė ne tik klesti, bet ir vis dar priklauso Kasparo Bacherto palikuonims, kurie tęsia šeimos verslą savo protėvio maniera. Viskas dėl unikalios idėjos: „Bachert“ gamina... bažnyčios varpus.

Tiems, kurie nėra susipažinę su varpų liejimu, atkreipkite dėmesį, kad tai gana įspūdingas procesas, kai naudojama plytų ir molio forma ir liejama į žemę. Per tris šimtus metų technologija beveik nepasikeitė. Tai, kad liejimo pabaigoje pasiekiamas tobulas varpo skambėjimas, yra tikrai nuostabu. Tai tikras menas.Tonalumas priklauso ir nuo medinės apkabos, prie kurios pakabintas varpas. Bendrovėje „Bachert“ manoma, kad gilų ir švelnų garsą galima pasiekti padarius apkabą iš ąžuolo ar eglės, todėl labai svarbu bronziniam varpui pasirinkti tinkamą medieną.2012 m. gegužės mėn. „Bachert“ pradėjo savarankiškai gaminti apkabas iš ąžuolo medienos, paruoštos prieš 2–8 metus, taip užtikrinama aukšta galutinio produkto kokybė.
Norint pagaminti apkabas, Bachertų šeimai prireikė nedidelių „Wood-Mizer“ staklių LT15, kurios pjauna rąstus siauru juostiniu pjūklu. Investicijos į įrangą nedidelės, o priežiūros ir eksploatavimo išlaidos mažos. Staklėse yra papildoma obliavimo galva, skirta tašui, ji Bachertams buvo lemtinga, nes tai yra išsamus apkabų gamybos technologinis sprendimas. Bachertai norimą medieną įsigyja rąstais, supjausto į tašus ir obliuoja paviršių naudodami tik „Wood-Mizer“ stakles. Tada iš tašo surenkama apkaba, ir visas procesas trunka mažiau nei valandą, o anksčiau tai visą dieną darydavo kvalifikuotas stalius.
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti