Naujienos

Kaip pagerinti juostinio pjūklo darbą? Nauja tinklalaidžių serija „Wood-Mizer LIVE“

Wednesday, April 28, 2021

Kaip pagerinti juostinio pjūklo darbą? Nauja tinklalaidžių serija „Wood-Mizer LIVE“

„Wood-Mizer“ kviečia į internetinių pristatymų seriją, skirtą JUOSTINIAMS PJŪKLAMS, tiksliau jų galandymo, dantų tako reguliavimo ir optimaliausio juostinio pjūklo parinkimo procesams jūsų medienos pjovimo užduotims atlikti. Per tiesioginę transliaciją „Wood-Mizer“ ekspertai papasakos apie juostinių pjūklų paruošimo darbui procedūras, pristatys reikalingus įrankius pjūklams galandyti ir dantų takui reguliuoti bei pasidalys praktine patirtimi. Pranešimai pateikiami anglų ir lenkų kalbomis.

Internetinių pristatymų sąrašas:

• 1 dalis. Kaip pasirinkti juostinių pjūklų galandymo stakles, 2021 m. gegužės 7 d. 12.00 val. – nuoroda į pristatymą

• 2 dalis. Kaip pasirinkti juostinių pjūklų dantų tako reguliavimo stakles, 2021 m. gegužės 11 d., 12.00 val. – nuoroda į pristatymą

• 3 dalis. Kaip išsirinkti geriausią juostinių pjūklų tipą, 2021 m. gegužės 28 d., 12.00 val. – nuoroda į pristatymą

Pirmoje dalyje „Wood-Mizer“ pristatys galandymo stakles BMS600HS, BMS500HS ir BMS250AS. Per šį pristatymą daugiau sužinosite apie galandymo staklių paruošimą darbui, teisingą pjūklų galandymo procedūrą, galandymo disko pasirinkimą ir kt.

Antroje dalyje „Wood-Mizer“ pademonstruos dantų tako reguliavimo įtaisus BMT300AS, BMT250AS-P, BMT200, BMT150, BMT100 ir paaiškins, kaip pasirinkti galandymo staklių modelį, kaip jį paruošti darbui ir kaip tinkamai nustatyti juostinio pjūklo dantis.

Trečioje dalyje „Wood-Mizer“ pristatys visą turimą juostinių pjūklų asortimentą, pradedant pigiausiais „StartCUT“ pjūklais, populiariais „SilverTIP“ ir „DoubleHARD“, aukščiausios klasės „MaxFLEX“ pjūklais, baigiant specializuotais „RazorTIP“ ir „BiMETAL“ pjūklais. Pristatyme bus paaiškinta, kaip pasirinkti danties profilį, atsižvelgiant į pjaunamą medieną, kodėl naudinga naudoti „Wood-Mizer“ pjūklus. Be to, žiūrovai galės per vaizdo turą apžiūrėti juostinių pjūklų gamyklą „Wood-Mizer“ Europos gamykloje.

Tiesiogines transliacijas galima rasti „Wood-Mizer“ „YouTube“ kanaluose ir bendrovės „Facebook“ puslapyje. Be to, visada galite pamatyti jų įrašus spustelėdami šio straipsnio nuorodas.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti