Naujienos

Internetinė naujos „Wood-Mizer“ medienos apdirbimo įrangos demonstracija LIVE

Friday, September 11, 2020

Internetinė naujos „Wood-Mizer“ medienos apdirbimo įrangos demonstracija LIVE

Kviečiame dalyvauti „Wood-Mizer“ interneto pristatymuose LIVE nuo rugsėjo 17 iki spalio 8 dienos

Kiekvieną savaitę „Wood-Mizer“ savo „YouTube“ kanale ir „Facebook Live“ transliuos vaizdo įrašą iš „Wood-Mizer“ gamyklos Lenkijoje. Bus pristatyti naujausi įmonės gaminiai:

•    Rugsėjo 17 d., 10.00 / 13.00 (GMT + 2) – konstravimo biuro direktorius Romanas Frontčakas pristatys naujas „Wood-Mizer“ stakles
•    Rugsėjo 24 d., 10.00 / 13.00 (GMT + 2) – naująjį MR200 dviašį daugiapjūklį + Wood-Mizer TOOLS pristatys Adamas Kubiakas, pramoninės įrangos pardavimo vadovas
•    Spalio 1 d., 10.00 / 13.00 (GMT + 2) – obliavimo, suleidimo, brėžimo stakles ir kitą įrangą pristatys rinkodaros skyriaus specialistas Mareksas Lomako
•    Spalio 8 d., 10.00 / 13.00 (GMT + 2) – pusiau pramoninės staklės LT70HEAVYDUTY su rąstų ir lentų rūšiavimo stalais + WB2000 pramoninę medienos pjovimo įrangą su plačiajuosčiu pjūklu, rąstų ir lentų rūšiavimo stalais pristatys Adamas Kubiakas, pramoninės įrangos pardavimo vadovas

„Wood-Mizer LIVE“ transliacijos „YouTube“ kanale ir „Facebook“ bus sudarytos iš trijų dalių:

1. Įrangos pristatymas
2. Darbo su staklėmis demonstravimas
3. Klausimai ir atsakymai

Prisijunkite prie tiesioginės transliacijos, kad mūsų specialistai galėtų atsakyti į jūsų klausimus tiesiogiai. Jei negalite dalyvauti transliacijoje, vėliau atsiųsime nuorodą į įrašą, kad galėtumėte jį žiūrėti jums patogiu metu.

Pirmasis internetinis pristatymas numatomas rugsėjo 17 d., 10.00 lenkų kalba ir 13.00 anglų kalba. Ją moderuos „Wood-Mizer“ konstravimo biuro direktorius Romanas Frontčakas. Jis pristatys šias bendrovės „Wood-Mizer“ sukurtas ir 2020 m. rinkai pateiktas stakles:

•    LT15MOBILE – naujos pervežamosios staklės LT15 serijoje NAUJIENA
•    LT40WIDE – naujas modelis su galimybe pjauti plačias lentas LT40 serijoje NAUJIENA
•    LX250 – naujas dviejų bėgių staklių modelis, skirtas pjauti labai plačioms lentoms NAUJIENA
•    MB200 SlabMizer – masyvo medienos skersinio obliavimo ir diskinio šlifavimo įrenginys NAUJIENA
•    HR250 – kompaktiškos dvigubo pjovimo horizontaliosios dalijamosios staklės su elektroniniais valdikliais

NUSTATYTI PRIMINIMĄ

Spustelėkite toliau pateiktą nuorodą į „YouTube“ kanalą ir nustatykite priminimą, kad „Wood-Mizer LIVE“ transliuojama rugsėjo 17 d., 10.00 lenkų kalba arba 13.00 anglų kalba.


Rugsėjo 17 d., 10.00 val

Rugsėjo 17 d., 13.00 val

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti