Naujienos

Greitai! „Wood-Mizer“ pradeda gaminti naują juostinių medienos pjovimo staklių modelį iš LX serijos

Wednesday, August 14, 2019

Greitai! „Wood-Mizer“ pradeda gaminti naują juostinių medienos pjovimo staklių modelį iš LX serijos

2019 m. vasaros pabaigoje „Wood-Mizer“ pristatys naujas juostines stakles, kurios taps paprasčiausiu ir pigiausiu modeliu per visą bendrovės istoriją.

Šios staklės puikiai tiks tiems, kuriems reikia supjauti nedidelį rąstų skaičių ir gauti itin geros kokybės medieną.

Kokybė gaunama naudojant plono pjūvio technologiją ir savo pliusus pagrindusią dviejų bėgių konstrukciją LX, kuri užtikrina pjūklo stabilumą ir pjovimo tikslumą. Pjaunant siauru „Wood-Mizer“ pjūklu lieka mažai pjuvenų ir dėl to iš kiekvieno rąsto išpjaunama daugiau medienos. Be to, palyginti su tradicinėmis anksčiau sukurtomis staklėmis nauja mašina skleidžia mažiau triukšmo ir naudoja mažiau energijos net kai pjaunama kieta mediena.

Šias stakles taip paprasta valdyti, kad bet kuris naujas savininkas, gavęs tokią įrangą ir turėdamas instrukciją, lengvai gali jas surinkti ir iškart pradėti pjauti.

Jei jūs − ūkininkas, sodybos šeimininkas, dirbate nedidelėje lentpjūvėje arba baldų ceche, jei jūs tiesiog mėgstate dirbti su mediena, − šios „Wood-Mizer“ staklės atvers jums daugybę naujų galimybių! Su jomis rąstus lengvai paversite nuostabia tikslių metmenų mediena. O dėl patrauklios staklių kainos ši jūsų investicija bus protinga ir greitai atsiperkanti.

Naujos „Wood-Mizer“ staklės iš serijos LX greitai jau bus parduodamos! Sutikite gauti mūsų elektroninius pranešimus, kad nepraleistumėte svarbių naujienų.Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti