Naujienos

Greitai! Mažomis staklėmis LT15 bus galima pjauti didžiulius rąstus

Monday, September 23, 2019

Greitai! Mažomis staklėmis LT15 bus galima pjauti didžiulius rąstus

„Wood-Mizer“ ketina perprojektuoti pjovimo galvą savo klasikinėms staklėms LT15. Pjovimo galvos anga bus padidinta, kad būtų galima pjauti iki 90 cm skersmens rąstus. Naująsias stakles ketinama pavadinti LT15CLASSIC WIDE. Pirmosios šios serijos stakles nuo surinkimo linijos bus nukeltos 2019 m. spalio pradžioje.

Prisiregistruokite gauti „Wood-Mizer“ informacinį biuletenį ir kartą per mėnesį gausite pranešimus apie įmonės naujienas ir reklamas į savo el. paštą.

Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti