Naujienos

Garsiąsias „Wood-Mizer“ medienos pjovimo stakles dabar galima užsisakyti su plačia WIDE pjovimo galva

Wednesday, November 4, 2020

Garsiąsias „Wood-Mizer“ medienos pjovimo stakles dabar galima užsisakyti su plačia WIDE pjovimo galva

„Wood-Mizer“ pristato naują visame pasaulyje žinomo LT40 juostinių staklių variantą. Ši parinktis yra pjovimo galva su didele anga, leidžianti pjauti iki 84 cm pločio lentas.

Naudojant WIDE pjovimo galvą, maksimalus pjovimo plotis padidinamas nuo standartinio 72 cm iki 84 cm. Be to, staklės LT40WIDE gali pjauti didesnio skersmens rąstus iki 100 cm.

Medienos pjovimo staklėse LT40WIDE įrengti 483 mm skersmens plūduriuojantys diržiniai skriemuliai ir naudojami 433 cm juostiniai pjūklai. Norėdama padidinti pjūklo stabilumą pjūvyje, bendrovė „Wood-Mizer“ įdiegė pažangią pjūklo kreipimo sistemą.

Pjovimo parametrai LT40WIDE

• Maksimalus rąsto skersmuo 100 cm
• Maksimalus pjovimo plotis 84 cm
• Maksimalus sijos plotis 63 cm
• Rąsto ilgis 5 m (S stovas) arba 6,3 m (M stovas) arba 8,4 m (L stovas)

WIDE plačios pjovimo galvos variantas taip pat yra ir kituose „Wood-Mizer“ serijos pjūkluose, tokiuose kaip LT15WIDE ir LT70WIDE.

„Kadangi platus galvos variantas buvo sukurtas mūsų populiariausiam LT40 staklių modeliui, mes pastebėjome, kad, pavyzdžiui, JAV, beveik visos naujos LT40 staklės užsakomos su šia parinktimi“, – teigia Romanas Frontakas, „Wood-Mizer“ konstravimo skyriaus vadovas. „Naujas plačios LT40 galvos variantas leidžia gaminti platesnę medieną net ir mobiliosiomis šio versijos staklėmis.

„Wood-Mizer“ taip pat planuoja pertvarkyti rąsto laikymo konstrukciją, kad maksimalus tašo pjovimo plotis padidėtų iki 72 cm.

Norėdami gauti daugiau informacijos ar pasiūlymą, susisiekite su „Wood-Mizer“ atstovu.Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti