Naujienos

Europos „Wood-Mizer“ gamykla apžvelgia 2021 m. ir kuria ateities planus

Wednesday, December 29, 2021

Europos „Wood-Mizer“ gamykla apžvelgia 2021 m. ir kuria ateities planus

Baigiantis metams lakas apžvelgti ir planuoti kitus metus. Interviu su „Wood-Mizer“ pardavimo direktoriumi Krzysztofu Kropidlowskiu aptariame 2021 m. bendrovės veiklos rezultatus, medienos apdirbimo pramonės būklę ir „Wood-Mizer“ planus 2022 m.

2021 m. labai priklausė nuo pandemijos raidos. Nepaisant sunkumų, šie metai medienos pramonei buvo geri. Vartotojų rinkoje auga žaliavų ir medienos gaminių, pavyzdžiui, statybinės medienos, padėklų ir baldų, paklausa. Vartotojai, žinodami apie didėjančią infliaciją, nusprendžia renovuoti savo butus, statyti namus arba investuoti į įvairias nekilnojamojo turto objektus. Jie bando iškeisti pinigus į vartojimo prekes. „Kuo anksčiau išleisite pinigus ir užbaigsite projektą, tuo mažiau nukentėsite nuo pinigų vertės sumažėjimo“, – aiškina Krzysztofas Kropidłowskis.


 
„Wood-Mizer“ negamina baldų, tačiau yra viena iš pagrindinių šios pramonės šakos tiekėjų. „Gaminame mašinas ir įrangą, kurių reikia mūsų klientams. Šiuo metu jie plečia savo dirbtuves, modernizuoja gamybos linijas ir diegia naujus sprendimus. Jie investuoja dabar, kad užtikrintų geresnę savo verslo ateitį“, – sako Krzysztofas Kropidłowskis.

„Wood-Mizer“tai lemia ilgesnius pristatymo terminus: dėl padidėjusios pramoninių medienos apdirbimo mašinų paklausos pailgėja pristatymo terminai.


Optimistiškai žvelgiant į 2022 m

Tikimasi, kad 2022 m. bus sėkmingi, bet, kita vertus, ir sudėtingi. Kitais metais pramonei prieinamas medienos kiekis ir aukcionuose sistemingai mažinamas medienos kiekis kelia didelį investuotojų neužtikrintumą. „Yra daug užsakymų, o ekonomika vis dar jaučiasi gerai, tačiau infliacija mažina pelną. Medienos apdirbimo pramonės gamybos įmonės sudaro savo darbo planą, atsižvelgdamos į turimas medžiagas. Tai turės įtakos sprendimams dėl įmonės plėtros ar naujų darbuotojų samdymo“, – pažymi Krzysztofas Kropidłowskis. „Kiti metai bus įdomūs, bet kupini iššūkių. Bus dar viena konkurencinga įmonių atranka. Šiandien sunku pasakyti, kiek iš jų susidoros su nauja ekonomine realybe.Kitų metų pradžia „Wood-Mizer“ atrodo optimistinė, atsižvelgiant į dabartinį mašinų užsakymų skaičių. Tačiau tai nėra gera žinia klientams, nes automobilių laukimo laikas tapo ilgesnis nei įprastai. „Wood-Mizer“ yra viena iš nedaugelio regiono įmonių, kuri 2021 m. išplės savo infrastruktūrą nauju gamybos pastatu. Taip buvo sukurta kelios dešimtys darbo vietų, padidėjo gamybos, mokslinių tyrimų ir plėtros apimtys. „Nors pasaulinėje pramonėje trūksta žaliavų, „Wood-Mizer“ pavyko susidoroti su šia situacija. Mūsų planavimo strategija pasirodė esanti teisinga, todėl į kitus metus žengiame su puikiais 2021 m. pardavimo rezultatais ir ilgu 2022 m. užsakymų sąrašu“, – sako Krzysztofas Kropidłowskis.Naujos gamybinės ir biurų patalpos bei didesnis organiškas augimas

2022 m. „Wood-Mizer“ taip pat planuoja plėsti savo infrastruktūrą – pastatyti dar vieną gamybos ir sandėliavimo cechą ir įdarbinti naujų darbuotojų įvairiuose skyriuose. Naujosios patalpos bendras plotas sieks 10 000 m², iš kurių apie 3 000 m² sudaro modernus sandėlis su penkiomis krovimo rampomis, aukštomis lentynomis ir automatizuota transportavimo sistema. Naujojoje salėje pakaks vietos juostinių pjūklų gamybai bei mokslinių tyrimų ir plėtros skyriui.

„Wood-Mizer“ taip pat investuoja į rinkos plėtrą kituose žemynuose. Azijoje, Okeanijoje ir Afrikoje „Wood-Mizer“ atidaro naujus biurus, kurie padės įmonei rasti naujų klientų, sukurti augimo galimybes ir pasiūlyti tinkamą aptarnavimą. „Turime atsižvelgti į naujas klimato programas ir aplinkosaugos suvaržymus, kuriais bus siekiama pažaboti pernelyg didelį ir neteisėtą miškų kirtimą. Daugiau neperdirbtos medienos bus parduodama vietoje, o mažiau – pasaulyje, todėl šiose rinkose atsiras medienos perdirbimo paklausa. Vietiniai investuotojai ateityje tikriausiai ieškos juostinių pjūklų ir galbūt kitų „Wood-Mizer“ asortimento mašinų“, – aiškina Krzysztofas Kropidłowskis. „Wood-Mizer“ ir toliau atidarinės naujas prekybos atstovybes ir organiškai augs. Mes eisime ten, kur dar niekas nebuvo ėjęs!“Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti