Naujienos

Didelio našumo „Wood-Mizer“ WB2000 pramoninės staklės

Thursday, September 1, 2022

Didelio našumo „Wood-Mizer“ WB2000 pramoninės staklės

Žiūrėkite „Wood-Mizer LIVE“ ataskaitą su išsamiu WB2000 pramoninių juostinių staklių dizaino ypatybių aprašymu. Šiame vaizdo pristatyme pramoninės įrangos vadovas Adomas Kubiakas paaiškina, kaip WB2000 mašina veikia ir duoda pelno naudodama 50 mm, 75 mm arba 100 mm juostinį pjūklą, ir užtikrina našumą, panašų į plačiajuosčių staklių.


Vaizdo įrašas yra subtitruotas. Norėdami išversti subtitrus į savo kalbą, spustelėkite mygtuką „Nustatymai“ apatiniame dešiniajame vaizdo įrašo kampe ir pasirinkite „Versti subtitrus“.

„Wood-Mizer“ WB2000 didelio našumo pramoninės staklės sukurtos specialiai lentpjūvėms, gaminančioms didelius produktų kiekius. Nuo pat pasirodymo rinkoje WB2000 staklės jau buvo įdiegtos ir sėkmingai veikia šešiuose žemynuose, kartu su aukštos kokybės „Wood-Mizer“ paskirstymo tinklo paslaugomis.

WB2000 staklės, galinčios pjauti juostiniais pjūklais, kurių plotis yra 50 mm, 75 mm arba 100 mm, sujungia padidėjusią medienos išeigą dėl plonos pjovimo technologijos, ilgaamžės ir patikimos, reikalingos didelio našumo operacijoms. Be to, WB2000 juostiniai pjūklai gali būti paruošti savarankiškai, naudojant greitą, tikslią ir prieinamą CBN šlifavimo disko technologiją, o ne pasikliaujant brangia šlifavimo paslauga iš išorės.
Įrengtos aukštos kokybės funkcijos, tad staklės WB2000 apima galingą 30 kW arba 37 kW elektros variklį, tvirtą konstrukciją, mažai priežiūros, dvigubos kameros vaizdo sistemą, veikiančią realiu laiku, ir tiksliausią elektroninį valdiklį. WB2000 gali pjauti didelio skersmens rąstus iš minkštos, kietos ir ypač kietos atogrąžų medienos. WB2000 gali būti naudojamos kaip atskiros staklės pjaustyti rąstus nuo pradžios iki pabaigos arba kaip integruotos pirmos eilės staklės esamoje lentpjūvės linijoje, taip pat, kaip pjovimo įranga pagal užsakymą pjauti nestandartinius rąstus ar atlikti individualius užsakymus.
„Wood-Mizer“ WB2000 pramoninių staklių techninės charakteristikos

• Itin galingos pjovimo galvutės dizainas su keturiomis kojomis ant dviejų bėgių
• 50 mm, 75 mm arba 100 mm pločio juostinis pjūklas
• Rąsto keliamoji galia 6 tonos
• Tiesioginis pjovimo proceso transliavimas per vaizdo sistemą su 2 kameromis (galimybė pridėti dar 2 kameras pagal pageidavimą)

Ant pakilimo įrengta valdymo stotis leidžia vienam operatoriui valdyti visas rąsto pjovimo ir hidraulinio manipuliavimo funkcijas, taip pat aiškiai matyti pjaunamą plotą. HMI jutikliniame ekrane rodomi pjovimo galvutės nustatymai, tokie kaip lentos ir sijos matmenys, taip pat dabartinis galvos aukštis, tiekimas ir pjūklo galia. Be to, elektroninis valdiklis ir vairasvirtės suteikia operatoriui tikslų visų rąstų pjovimo ir judėjimo funkcijų valdymą, taip pat leidžia valdyti hidraulikos greitį. Hidraulinės savybės apima rąsto spaustuką, vertikalias šonines atramas, dvikryptį grandinės pasukimo mechanizmą ir pavaros ritinėlius, rąstui padėti ir pašalinti medieną.„Wood-Mizer“ WB2000 pramoninės juostinės staklės yra prieinamos visame pasaulyje. Norėdami užsisakyti, susisiekite su vietiniu „Wood-Mizer“ atstovu. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite WB2000 internetinio katalogo puslapyje.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"Wood-Mizer" spaudos centras

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti