Istorijos

„LX450 pranoko mano pačius drąsiausius lūkesčius“

Friday, September 28, 2018

„LX450 pranoko mano pačius drąsiausius lūkesčius“

Padėklų gamintojas Pietų Afrikoje dalijasi savo darbo su naujomis dviejų bėgių „Wood-Mizer“ staklėmis LX450 patirtimi.

Bendrovė „Mitrek Sawmill“ įsikūrusi Vait Riveryje, Pietų Afrikoje, ir daugiausia gamina ruošinius padėklų gamintojams. Savininkas Peetas Groenewaldas pradėjo savo karjerą medienos apdirbimo pramonėje 1997 m., ir pirmiausia, ką jis padarė, tai įsigijo nedideles „Wood-Mizer“ stakles LT20. Vėliau Peetas nusipirko daugiau „Wood-Mizer“ įrangos: dvi LT40, dalijamąsias ir kraštų pjovimo stakles. 2017 m. jis nutarė pakeisti vienas LT40 stakles į neseniai pristatytas dviejų bėgių„Wood-Mizer“ stakles LX450.

Medienos pjovimo procesas

„Mitrek Sawmill“ apdoroja rąstus Eucalyptus Grandis, kurių diametras nuo 150 iki 800 mm. Tai tvirta mediena, kurios labai daug auginama Pietų Afrikoje celiuliozės bei popieriaus pramonei ir gaminti medienos ruošiniams. Esant vidutiniam tankiui 640 kg/m3, tokią medieną sunku pjauti dėl stiprios deformacijos ir vidinio įtempio.

Peetas Groenewaldas nutarė įdiegti naująsias LX450 į gamybos procesą, kad padidintų medienos pjovimo našumą.

„Aš daug žinau apie bendrovę „Wood-Mizer“, apie priežiūrą ir įrangą, ir grindžiau prognozes apie LX450 savo iki šiol sukaupta patirtimi su „Wood-Mizer“. Tačiau LX450 pranoko mano pačius drąsiausius lūkesčius. Tai mano geriausias pirkinys, – teigia Peetas. – Man teko peržiūrėti visus gamybos planus. Papildomas našumas, kurį suteikia LX450, privertė mane išnagrinėti naujas rinkas, nes atsirado naujų galimybių.“

„Mėnesio apyvarta padidėjo 25 %. Per mėnesį perdirbamos medienos kiekis išaugo 30 %.“

Šiuo metu „Wood-Mizer“ yra pirmoji ir vienintelė medienos pjovimo staklių gamintoja, siūlanti galimybę rinktis arba vieno bėgio, arba dviejų bėgių konstrukciją.

„Tai nuostabi mašina. Nežinau, kaip jai pavyksta atlikti tai, ką atlieka, bet tai iš tiesų puiku! – tikina Peetas Groenewaldas.


Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

"WOOD-MIZER" SPAUDOS CENTRAS

Jūs atidarėte "Wood-Mizer", pasaulinės lyderės juostinių pjūklų ir staklių gamyboje, spaudos centro puslapį. Čia rasite įmoniės naujienas, istorijas apie įrangos naudojimą ir vaizdo pokalbius su staklių savininkais.
Kiekviena istorija yra verslo idėja ar naujas požiūris, kuris padės kitaip pažiūrėti į savo verslą. Jei ieškote naujų technologijų ar planuojate įkurti savo lentpjūvę - esate tinkamame puslapyje!

UŽSAKYTI PRENUMERATĄ

Newsletter

Ar jums patiko straipsnis? Prenumeruokite "Wood-Mizer" naujienlaiškį ir kartą per mėnesį gaukite straipsnius ir naujienas tiesiai į savo elektroninį paštą.

Prenumeruoti