HR250

Dvigubos horizontaliosios juostinės medienos pjovimo staklės HR250

Kompaktiškos dalijamosios medienos pjovimo staklės su dvigubu horizontaliuoju juostiniu pjūklu ir elektroniniu valdikliu

Gauti komercinį pasiūlymą

Su HR250 staklėmis supjaukite tašą ir lentas iškart į du ar tris ruošinius! Skirta gaminti didelių konteinerių lentas ir medieną, HR250 yra unikalios konstrukcijos, kurioje du horizontalieji juostiniai pjūklai ant keturių skriemulių yra kompaktiškai sumontuoti viename korpuse. Su dviem pagrindiniais varikliais, kurių kiekvieno galia yra 15 kW, ir dinamiškai subalansuotais plieniniais skriemuliais, kurių skersmuo 710 mm, HR250 yra patikima mašina, skirta ilgalaikiam darbui, surinkta iš aukščiausios kokybės komponentų.

Juostinių pjūklų aukštis norimam plokštės storiui nustatyti kontroliuojamas iš valdymo pulto, turinčio elektroninius valdiklius. Kiekvienas pjūklas turi savo elektroninio valdiklio skydelį, o pjūklų padėtis nepriklausomai kontroliuojama naudojant skaitmeninį procesorių arba rankinio valdymo mygtukus aukštyn / žemyn. Kai tik pjūklai nustatomi į tinkamą aukštį, varikliai įsijungia ir medžiaga konvejeriu pradedama tiekti į pjovimo mechanizmą. Tašas ir lentos, kurių plotis neviršija 400 mm, o storis 250 mm, iškraunamos ant stiprios konvejerio juostos, kuri juda kintamu greičiu nuo 5 iki 25 metrų per minutę, kad būtų galima optimaliai pjauti įvairių dydžių ir rūšių medieną. Pneumatiniai viršutiniai prispaudimo ritinėliai ir paprastas viršutinis ritinėlis prie išleidimo angos tvirtai laiko medieną ant konvejerio, kai ji praleidžiama per mašiną. Medžiaga tiekiama nuolat, kad būtų baigtas pjovimo procesas. Pjūklų įtempimas palaikomas automatiškai, kad būtų kuo ilgesnis jų naudojimo laikas.

Konstrukcijos ypatybės

• Du elektriniai varikliai, kurių galia yra po 15 kW.
• Du atskirai įjungiami varikliai, kurie suka pjūklus ant skriemulių viename staklių korpuse.
• Elektroniniai valdikliai su skaitmeniniais procesoriais reguliuoti pjūklo padėtį veikia pagal metrinę ir colių sistemą.
• Maksimalūs apdirbamos medžiagos matmenys yra iki 400 mm pločio ir iki 250 mm storio.
• Kintamas padavimo greitis nuo 5 iki 25 m/min.
• Pneumatiniai prispaudimo ritinėliai

Horizontaliosios dvigubos juostinės medienos pjovimo staklės HR250 pristatomas ant vieno padėklo, gali būti sumontuotos per kelias valandas, ir jas lengva perkelti šakiniu krautuvu, kad būtų gautas norimas bet kurios gamybos linijos išdėstymas. Su 1 metų garantija, HR250 teikiama tokio paties lygio techninė priežiūra, kokybė ir saugumas kaip ir visai „Wood-Mizer“ medienos apdirbimo įrangai.

Standartinės savybės ir medžiagų pakrovimas

Variable Feed Speed

Kintamas padavimo greitis
Elektrinis variklis užtikrina kintamą medžiagos tiekimo greitį nuo 5 iki 25 m/min.

EG100 Manual blade adjustment

Dvijuostė konfigūracija
Kompaktiška pjovimo galvos konfigūracija leidžia atlikti vieną ar du horizontalius pjūvius per vieną veiksmą, kad būtų supjauti tašai ir storos lentos.

EG100 Hold-down rollers

Keturi plieniniai juostinių pjūklų skriemuliai
Į vieną kompaktišką staklių korpusą sudėti keturi dinamiškai subalansuoti plieniniai skriemuliai, kurių skersmuo 710 mm.

Control Panel Setworks with Digital Position Controls

Valdymo skydelis su elektroniniais valdikliais
Bendras valdymo pultas, kuriame yra du skaitmeniniai procesoriai pjūklų padėčiai kontroliuoti, yra labai patogus nustatant pjūvio storį ir rodo parametrus pagal metrinę arba colių matavimo sistemą.

Powerful Motor Drives

Galingi varikliai
Viršutiniai ir apatiniai skriemuliai yra varomi dviem atskirais varikliais, kurių kiekvieno galia yra 15 kW.

Adjustable Blade Heights

Reguliuojamas pjūklo padėties aukštis
Elektroniniais valdikliais galima tiksliai nustatyti pjūklų aukštį. Viršutinis pjūklas montuojamas nuo 20 iki 170 mm aukštyje nuo konvejerio paviršiaus, apatinis pjūklas yra nuo 5 mm iki 110 mm atstumu nuo konvejerio.

Automatic Blade Tension

Automatinis pjūklo įtempimas
Hidraulinė cilindrų sistema palaiko pjūklo įtempimą iš anksto nustatytu lygiu, kad pjūklo naudojimo laikas būtų kuo ilgesnis.

VAIZDO ĮRAŠAS

Patirtis su "Wood-Mizer" staklemis

Pirmos Wood-Mizer staklės HR250 Lenkijoje: savininkai pasakoja apie pasikeitimus padėklų gamykloje

Pirmos Wood-Mizer staklės HR250 Lenkijoje: savininkai pasakoja apie pasikeitimus padėklų gamykloje

Šeimyninė įmonė „AMESKO“, gaminanti padėklus ir medinę tarą Lenkijos kaime Szczytkowice, padidino efektyvumą, įdiegdama gamykloje naujas dvigubas juostines medienos pjovimo stakles HR250.

Specifikacija

VARIKLIO GALINGUMAS
Pagrindiniai varikliai 2 x 15 kW, elektriniai, 400 V / 50 Hz, 3 fazių
JUOSTINIS PJŪKLAS
Pjūklo ilgis 4470 mm
Pjūklo plotis 32 - 38 mm
Skriemulių skersmuo 712 mm
PJAUNAMOS MEDŽIAGOS MATMENYS
Tašo ilgis (mažiausias) 300 mm
Tašo plotis 25 - 300 mm
Didžiausias tašo aukštis 250 mm
Pjūvio plotis 25 - 300 mm
Pjūvio aukštis 5 - 120 mm
MEDŽIAGOS PADAVIMAS
Konvejerio plotis 285 mm
Medžiagos padavimo greitis
5 - 25 m/min
GABARITAI IR SVORIS
Ilgis
1778 mm
Plotis
2054 mm
Aukštis
2728 mm
Svoris 1835 kg